Ресторани та бари

Ідеальний баланс смаку та якості в наших ресторанах та барах
Харчування є незамінною частиною нашого життя. Ми щоденно вживаємо багато продуктів, від якості та кількості яких залежить безпосередньо наше здоров’я, зовнішній вигляд, самопочуття та настрій. Готельний комплекс «Три Сини Та Донька» 4* дарує гостям можливості для смачного та збалансованого харчування. В ресторані готелю щоденно присутні декілька варіантів меню: ресторанне, дієтичне, вегетаріанське та пісне. Кожен гість готелю може обрати для себе найоптимальніший варіант харчування. Окрім основних страв, гостям надається широкий вибір випічки, кондитерських виробів та напоїв. В готельному комплексі «Три Сини Та Донька» 4* функціонують два просторих зали ресторану, бар ресторану та лобі-бар. Сніданок, обід та вечеря здійснюються в основних залах ресторану, однак в будь-який зручний для Вас час Ви можете випити чашечку кави чи горнятко ароматного чаю в затишній атмосфері лобі-бару.
Ресторани
В готельному комплексі «Три Сини Та Донька» 4* функціонують два зали ресторанів, в яких здійснюється харчування. Гості готелю мають змогу щоденно харчуватись тут, споживаючи смачні та корисні страви, приготовані для них кухарами ресторану.
Детальніше
Бар ресторану
Окрім залів ресторану, готельний комплекс пропонує своїм гостям можливість провести час в затишній атмосфері бару. Тут можна залюбки посидіти в дружній невимушеній обстановці, за цікавою розмовою чи обідом.
Детальніше
Лобі-бар
В лобі-барі готелю можна випити чашечку кави чи горнятко ароматного чаю, посмакувати коктейлем чи покурити кальян. Або ж просто посидіти в приємній атмосфері закладу, милуючись через вікно неповторними краєвидами східницької природи.
Детальніше
Меню ресторану
Ресторан готельного комплексу «Три Сини Та Донька» 4* пропонує своїм гостям широкий вибір меню. Кожен гість може обрати для себе таке меню, яке йому підходить та смакує. В ресторані щоденно присутнє ресторанне, дієтичне, пісне, вегетаріанське.
Детальніше