мережа готельних комплексів

готель на схилах мальовничих гір

дивитись відео
смт. Східниця,
вул. І. Котляревського,109, Львівська область
зарядіться чистою енергією гірської природи
В Карпатах, поміж гірськими схилами, мальовничо розкинулось курортне селище Східниця. Воно містить унікальне поєднання неймовірно красивої гірської природи, кришталево чистого повітря та цілющих мінеральних джерел.
Саме тут, поміж величними лісами, де найкраще відчувається неповторність та сила карпатської природи, знаходиться готельний комплекс «Три Сини та Донька 5*». Він гостинно запрошує до себе всіх, хто бажає відпочити від шуму та метушні міста та зарядитись чистою енергією гірської природи.
Детальніше
Комфортабельні
номери Детальніше
Ресторани
та бари Детальніше
Багате, смачне та збалансоване меню задовольнить найвибагливіші смаки. Вас приємно здивує широка «шведська лінія»
медичний центр
”владо”
Найсучасніше діагностичне обладнання, провідні світові методики лікування та кваліфіковані спеціалісти – все це в комплексі формує потужну лікувальну базу медичного центру та забезпечує йому довіру зі сторони пацієнтів.
SPA-центр
Басейни

В SPA-центрі готельного комплексу «Три Сини Та Донька» є чудові басейни, різних розмірів та глибини, - залежно від цілей їх використання. Дорослі гості готелю знайдуть тут для себе великий басейн із зустрічною хвилею.

Детальніше
Лазні та сауни

В SPA-центрі готельного комплексу «Три Сини та Донька» 5* є велика різноманітність саун (лазень). За час відпочинку в готелі, можна спробувати дев’ять видів саун, родоначальником яких є різні країни світу. Ви можете організувати собі маленьку навколосвітню подорож, не виходячи за межі готелю, та відчути на собі індивідуальні особливості кожної з саун.

Детальніше
SPA-послуги

SPA-центр готельного комплексу «Три Сини Та Донька» 5* пропонує гостям готелю чималу кількість корисних та приємних послуг, які допоможуть Вам розслабитись та отримати неповторну насолоду.

Детальніше
Аквааеробіка

Заняття з аквааеробіки проводяться в басейні SPA-центру. Вправи розроблені та організовані досвідченими інструкторами. Вони практично не мають обмежень і проводяться як з лікувальною, так і з профілактичною метою.

Детальніше
SPA DETOX
це унікальний комплекс лікувально-оздоровчих процедур
Программа дозволить вам запустити процес детоксикації і накопичення життєвих сил. Шлаки і токсини сьогодні є нашими ворогами, оскільки не лише сприяють накопиченню жиру, а й знижують працездатність, викликають різні хвороби. Залишки токсичних речовин і пестицидів, які знаходяться в різних продуктах харчування, здатні акумулюватись в жировій тканині.
Детальніше
з нами не буває
нудно
Дивитись більше