Спеціальні пропозиції

Для лікування та профілактики захворювань, чи проведення якісної реабілітації, медичний центр «Владо» надає широкий спектр медичних послуг. Однак нерідко люди страждають від фізичних чи психологічних залежностей, побороти які традиційній медицині буває не під силу. Тому окрім традиційних медичних процедур, тут практикується застосування різноманітних світових методик, які позитивно показали себе в медицині.

Серед таких процедур практикується очищення організму, боротьба з зайвою вагою, позбавлення від алергії, боротьба з нікотиновою залежністю. Все це – актуальні проблеми, від яких страждає безліч людей. Однак позбавитись від них самотужки буває надто складно. Тому медичний центр «Владо» допомагає пацієнтам з допомогою провідних світових методик нетрадиційної медицини.

Процедури проводяться під наглядом кваліфікованих спеціалістів центру. До кожного пацієнта здійснюється індивідуальний підхід та прописується окрема програма, виконання якої та її вплив на організм суворо контролюється спеціалістами. Завдяки ретельному підходу та професійності працівників центру, вдається отримувати бажані результати, сприяти процесу оздоровлення організму та позбавлення від шкідливих звичок.

В медичному центрі «Владо» можна отримати такі спеціальні послуги:

Шлаки і токсини сьогодні є нашими ворогами, оскільки не лише сприяють накопиченню жиру, а й знижують працездатність, викликають різні хвороби. Залишки токсичних речовин і пестицидів, які знаходяться в різних продуктах харчування, здатні акумулюватись в жировій тканині.

Люди, що живуть поруч з великими виробництвами, змушені дихати отруйними газами, які виділяються під час технологічних процесів. Забруднення навколишнього середовища, погане харчування, неякісна питна вода – все це призводить до забруднення організму та, як наслідок, погіршення роботи внутрішніх органів та систем. Тому не дивно, що останнім часом великою популярністю користуються детокс-програми, спрямовані на комплексне очищення організму.

Ми проаналізували різні варіанти цієї методики, дізнались, як підготувати організм до очищення, коли краще розпочати «генеральне прибирання» і скільки воно має тривати, а також з’ясували, кому не можна застосовувати ці програми.

Застосування детокс-програми, дає можливість впродовж 1-10 днів позбутись шлаків і токсинів. Та, в якості приємного бонусу, – ще й кількох кілограмів.

Спеціалісти медичного центру «Владо» підберуть для Вас індивідуальну, комфортну програму, застосовуючи широкий спектр лікувальної бази, цілющі властивості мінеральних джерел та наші знання і досвід. При лікуванні, центр використовує провідні, перевірені методики, ніколи не застосовуючи необгрунтовані технології.

Macresces – препарат європейської якості, інновація в області дієтології. Являє собою збалансоване лікувальне харчування для корекції ваги і покращення стану здоров’я.

Особливості цього харчування – це перш за все висока ефективність, яка гарантує 100 % результат( зменшення ваги 8 – 9% від початкової маси тіла). Не супроводжується відчуттям голоду, добре переноситься в поєднанні з фізичними навантаженнями. За рахунок цього можна прибрати зайвий жир в локальних, гормонозалежних зонах (бедра, живіт).

Це харчування надає потужний оздоровлюючий ефект: детоксикацію тканин і органів, знижує кількість вісцерального жиру, з яким пов’язаний розвиток метаболічних порушень, нормалізує показники холестерину крові, нормалізує артеріальний тиск. Основною перевагою є можливість відновити бажані форми та забути про хвороби пов’язані із зайвою вагою.

е унікальний метод, який базується на підшкірному введені вуглекислого газу, що впливає на кровообіг та має сильну знеболювальну та регенеративну властивість.

Метод широко застосовується при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.

Вуглекислий газ вводиться мікроінʼєкціями в спазмовані мʼязи по ходу хребта і навколо хворих суглобів для зменшення болю, покращенню кровообігу та лімфовідтоку. Ін’єкції проводяться в зони та біологічно активні точки, які використовуються в голкорефлексотерапії, що додатково задіює рефлекторні механізми впливу на центральну нервову систему.

Також карбоксітерапія популярна в естетичній медицині. Оброблена ділянка отримує потужний стимул до регенерації, адже після ін’ єкції значно активізуються власні ресурси організму. Ефекти карбоксітерапії:

  • зміцнює пружність шкіри та позбавляє від “ темних кіл” навколо очей;
  • підтягує обвислу шкіру та стимулює вироблення коллагену;
  • зменшує прояви пігментних плям та акне;
  • прибирає локальний варикоз судин та купероз;
  • призупиняє випадіння та сухість волосся.

Процедура здійснюється виключно одноразовими голками за допомогою сучасної апаратури, що гарантує стерильність та дозволяє контролювати показники тиску, концентрації та глибини введення речовини.

Це метод терапії, базований на використанні п’явок. В процесі кровосмоктання, п’явка вводить в кров цілий ряд біологічно активних речовин (БАР), до складу яких входять природні ферменти, гормони, амінокислоти і багато інших компонентів, що забезпечують позитивний лікувальний ефект.

Тому для гірудотерапії властивий поліморфізм позитивних  ефектів: тромболітичний, протизапальний, знеболювальний, протиішемічний, бактеріостатичний, бактерицидний, біоенергетичний. Використання п ’ явок сприяє нормалізації артеріального тиску, чинить імуностимулюючу та регенеративну дії.

Біологічна дія секрету слинних залоз п’явок є складною навіть тому, що кожна з них, взята окремо, здатна стимулювати ряд реакцій не тільки в системі гемостазу, але і в взаємодії з іншими системами організму. Оскільки місцем прикладання п’явки є шкіра, то спрацьовує і нервово-рефлекторний шлях дії, активізуючи роботу центральних регуляторних механізмів.

В останні роки доведено позитивну дію секрету слинних залоз п’явки на енергетичному рівні. П’явки, поставлені на біоенергетичні центри, «запускають» внутрішні потенційні механізми, забезпечують відновлення нормальної біоенергетики та нормалізують конфігурацію біополя.

алотерапія є поширеним методом немедикаментозного лікування, базованим на соляному лікуванні. Використання солі дозволяє створити штучний мікроклімат, насичений сухим соляним повітрям. Вдихаючи його, людина впускає в дихальні шляхи своєрідний «соляний аерозоль» та насичує клітини корисними іонами.

Галотерапія допомагає відновити функції легень, очищує дихальні шляхи від шкідливих мікроорганізмів, допомагає в лікуванні легеневих захворювань.

Сьогодні сіль активно використовують в лікувальних процедурах. Соляні кімнати, ванни, маски, косметичні процедури з використанням солі показали позитивні результати. Сіль здатна очищувати наш організм як внутрішньо, так і зовнішньо. А якщо її вдало поєднати з іншими корисними процедурами, то ефект від лікування буде значно кращим.

В готельному комплексі «Три Сини та Донька» є соляні кімнати, де можна з задоволенням та користю пройти курс лікування. Також можна відвідати ряд інших галотерапевтичних процедур, які порекомендують Вам спеціалісти медичного центру «Владо».

Завдяки науковому прогресу, стало технічно можливо ідентифікувати окремі гени чи ділянки ДНК, що відповідають за виникнення певних захворювань. Таким чином, пацієнт може отримати точну інформацію про підвищену ймовірність захворіти небезпечним, потенційно смертельним, або інвалідизуючим захворюванням задовго до виникнення його перших симптомів, а отже вчасно вжити заходи профілактики чи лікування.

Кожна людина може дізнатися про те, носієм яких мутованих (дефектних) генів вона є та оцінити ризик спадкового захворювання.

Цей інноваційний метод дозволяє лікарям виявляти схильність до захворювань, діагностувати їх на ранніх стадіях та підвищити ефективність лікування за рахунок індивідуального підходу до пацієнтів, в тому числі, при призначенні тих чи інших лікарських засобів.

Генетична діагностика дозволяє оцінити ймовірність виникнення та розвиток серцево-судинних, метаболічних (цукровий діабет 2 типу, ожиріння та ін.), онкологічних та інших спадкових захворювань.

Також використовуються експрес-панелі «Генетичний ризик захворювань» для жінок, для чоловіків та «Генетичний паспорт» для дітей.

Генетичне тестування дозволяє виявити індивідуальну реакцію організму на деякі лікарські препарати. Це дозволить лікарю призначити таке медикаментозне лікування, яке є для Вас оптимальним. Також за допомогою цієї діагностики можна визначити реакцію організму на фізичні вправи, підібрати оптимальну дієту з огляду на спосіб життя пацієнта, виявити реакцію організму на певні білки, вітаміни тощо.

Важлива перевага генетичної діагностики перед іншими методами криється в тому, що її проводять лише раз за життя. Результати тестування не змінюються впродовж життя та не залежать від фізіологічних чинників.

Кріотерапія або лікування холодом стає все популярнішим методом нетрадиційної медицини. Головним його принципом є короткочасний вплив наднизьких температур на організм людини.

Під впливом низьких температурних режимів (до -180 градусів) на шкіру, в організмі відбувається викид ендорфінів, дофаміну та серотоніну – відомих як «гормони щастя».

Зазвичай сеанс кріосауни триває до трьох хвилин і за ним ретельно стежить лікар-фізіотерапевт, який контролює вплив холоду на організм людини.

Кріосауну часто застосовують в естетичній медицині та косметології . Вона чинить омолоджуючий ефект на шкіру та покращує її тонус. Також холод допомагає при лікуванні алергії, бронхіальної астми, цукрового діабету та добре загоює рани від опіків та післяопереаційних рубців.

Курс кріотерапії допомагає побороти невроз, депресію, нормалізувати чоловічу потенцію та жіноче здоров’я. Також рекомендована процедура тим, хто страждає від безсоння, поганого обміну речовин чи має захворювання шкіри.


Ознайомтесь з цінами на послуги медичного центру “владо”