Відділ функціональної діагностики

Функціональна діагностика дає можливість точно та безболісно перевірити роботу органів чи систем органів та діагностувати щонайменші порушення. Функціональні методи обстеження вже багато років демонструють значні переваги в обстеженні організму. Вони дозволяють швидко, комфортно, якісно та максимально точно визначати потрібну інформацію про стан роботи наших органів.

Процедури функціональних досліджень є максимально простими, безболісними та нешкідливими для організму. До того ж, функціональна діагностика буває незамінною при обстеженні та встановленні точного діагнозу. Сучасні наднові моделі діагностичних апаратів дають можливість надзвичайно точно обстежити кожен орган. Метод «вільної руки» в ультразвуковій діагностиці дозволяє споглядати роботу органів в 3D-форматі, ще краще бачити їх функціонування, помічати недоліки в їх роботі та розуміти причини їх виникнення.

Функціональна діагностика медичного центру «Владо» знаходиться на дуже високому рівні. Професіоналізм спеціалістів, поєднаний з найновішими моделями діагностичних апаратів, дає можливість швидко та точно обстежувати пацієнтів та діагностувати в них існуючі захворювання. Швидкість та точність діагностики дає можливість будувати правильне та результативне лікування.

В медичному центрі «Владо» можна провести такі види функціональних досліджень:

Ультразвукове дослідження займає одне з провідних місць в сучасній клінічній медицині. Завдяки йому можна точніше діагностувати захворювання та вибудувати тактику лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної, травної, сечостатевої, ендокринної систем. Цей метод діагностики дає можливість отримати цінну інформацію в акушерстві та гінекології, онкології, неврології.

УЗД проводиться на найновішому апараті провідного виробництва, з використанням усіх видів кольорової та імпульсної доплерографії, що дозволяє оцінювати структуру та розміри органів, патологічних утворень та тік крові в них, за допомогою черезшкірних та порожнинних датчиків. Пацієнт може сам контролювати обстеження на додатковому моніторі.

Переваги ультразвукового дослідження:

  • неінвазивність (атравматичність);
  • відносна простота процедури та доступність;
  • можливість багаторазового проведення (без шкоди для здоров’я пацієнта) з метою контролю за перебігом захворювання та лікуванням;
  • достовірність отриманих результатів.

У нашому медичному центрі проводять:

  • ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, сечостатевої системи (трансректальним та вагінальним датчиком), щитоподібної залози, молочних залоз;
  • ехокардіографію серця;
  • дуплексне сканування судин шиї та судин нижніх кінцівок.

Це важлива в кардіології діагностична процедура, де з допомогою ультразвуку проводиться обстеження серця та його клапанного апарату. Без цього методу діагностики важко уявити сучасну кардіологію.

Обстеження допомагає оцінити товщину та рухливість серцевого м’яза, структуру та роботу клапанів, виявити вади серця, пухлини та тромби, виміряти зону ураження після перенесеного інфаркту міокарда.

Електрокардіографія є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи. ЕКГ є незамінним у діагностиці порушень ритму і провідності, гіпертрофій, ішемічної хвороби серця.

Метод дає можливість з великою точністю говорити про локалізацію вогнищевих змін міокарда, їх розповсюдженість, глибину і час появи. ЕКГ дозволяє виявити дистрофічні й склеротичні процеси в міокарді, порушення електролітного обміну, що виникають під впливом різних токсичних речовин.


Ознайомтесь з цінами на послуги медичного центру “владо”