Кінотеатр

Кінотеатр – ідеальне місце, де можна розслабитись за переглядом улюбленого фільму, вдосталь посміятись над новою комедією, позбутись негативу та просто чудово провести час, незалежно від того наодинці Ви чи з компанією.

В кінотеатрі готелю можна чудово проводити час за переглядом улюблених кінокартин: бойовиків, комедій, мелодрам чи мультфільмів. Щоденно під час денних та вечірніх сеансів тут можна переглянути шедеври вітчизняного та закордонного кінематографу, які зацікавлять як дорослу так і дитячу аудиторію.

Кінотеатр можна забронювати для приватного показу. Якщо Ви бажаєте переглянути кінострічку в романтичній атмосфері з коханою людиною чи в тісному колі друзів, можете забронювати зал кінотеатру, попередньо повідомивши адміністратора та узгодивши з ним деталі.

Кіно – це не лише мистецтво, що допомагає вдало проводити час. Перегляд фільмів у кінотеатрі має також медичні рекомендації. Як стверджують офтальмологи, перегляд фільмів на великому екрані – це корисне тренування для очей. А психотерапевти вважають загальні перегляди кінофільмів добрим засобом для створення позитивного настрою та зміцнення психологічного здоров’я людини.