Прокат спортінвентаря

Яким би Ви видом спорту не вирішили зайнятись, готель «Три Сини та Донька» 5* завжди допоможе Вам у цьому. Ви можете спробувати свої сили в різноманітних спортивних заняттях, замовивши прокат потрібного інвентарю.

Ви можете взяти в прокат:

Велосипеди • Електросамокати для дорослих та дітей • Самокати для дітей • Велобіги

58-velo.jpg

Прогулянки на велосипеді з «Три Сини та Донька» 5*, у Східниці, можуть стати для Вас улюбленим заняттям. Адже окрім користі для здоров’я, Ви отримаєте чудовий заряд енергії та позитиву, дихаючи кришталево чистим гірським повітрям та милуючись красою карпатських гір.

Самокати є прекрасним способом зайняти дитину під час прогулянок курортом. Дітям може видатись нудним звичний похід до джерела чи прогулянка біля готелю, а самокат стане хорошою розвагою для Вашого чада та допоможе Вам насолоджуватись комфортним сімейним відпочинком.

Велобіг / біговел для дітей стане чудовим способом прищепити дитині любов до спорту. Невеличкий велосипед без педалей, який рухається завдяки відштовхуванню ногами від землі, стане прекрасним «другом» для вашого малюка, даруючи йому свободу пересування. Окрім розважальних функцій, велобіги допомагають дитині розвивати правильну поставу та почуття рівноваги.

Cегвеї • гіроскутери

58-sigvai.jpg

Скандинавська хода з палицями

58-scandinav.jpg

Немає нічого кращого, ніж прогулянка в горах. Коли Вас оточують п’янкі аромати лісової свіжості, милозвучний пташиний спів, а очам відкриваються неповторні краєвиди гірської природи.

Перетворіть звичну прогулянку в спортивне заняття, взявши в руки палиці для скандинавської ходьби. Таким чином Ви зможете не лише милуватись карпатською природою, але й приносити чималу користь своєму здоров’ю. Результатом регулярних занять неодмінно стане чудове самопочуття, відмінна фізична форма та гармонійний і піднесений настрій.

Пропозиція підходить для гостей будь-якого віку, незалежно від погодних умов.

Катання на санчатах

58-sanchata.jpg

Катання на санчатах неодмінно принесе Вам море позитиву та перетворить Ваш відпочинок у незабутню гірську пригоду. У Східниці Ви можете відчути цю насолоду сповна, милуючись гірськими засніженими схилами.

Діти отримають масу задоволення від катання на санчатах, адже тут, в горах, зима – особлива. Це відчуєте і Ви, дорослі, адже без проблем зможете поринути в дитинство та проїхатись гірськими схилами разом з дітьми.

Крокоміри

58-crokomiri.jpg

Крокоміри допоможуть Вам гуляти з користю.

Завдяки їм, Ви знатимете кількість пройдених Вами кроків та зможете щоденно долати потрібну кількість кілометрів задля здорового самопочуття. З крокоміром планувати спортивні заняття набагато легше, адже Ви зможете бачити не лише пройдену відстань, але й навантаження та кількість витрачених калорій.

Шахи • Шашки • Нарди

58-shashki.jpg

Для тих, хто любить спокійні інтелектуальні ігри, чудово підійдуть шахи, шашки чи нарди.

Кожна з цих ігор допоможе Вам провести час з користю. Якщо ж пограти в ці ігри на природі, насолоджуючись неймовірною красою Карпат, то користь від них буде в рази більшою. І результати можуть Вас приємно вразити, адже серед чистої гірської природи думається значно краще.