Ресторани та бари

Ідеальний баланс смаку та якості в наших ресторанах та барах
«Ми – те, що ми їмо» - казав колись давньогрецький цілитель Гіппократ. Тож їжа, яку ми вживаємо, має бути не лише смачною, але й корисною, а харчування – максимально збалансованим. Адже від нього залежить стан нашого здоров’я та зовнішній вигляд шкіри і волосся.
Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 5* пропонує гостям смачну та багату кухню своїх ресторанів. Широка шведська лінія меню дає можливість обрати для себе ту їжу, яку Ви полюбляєте, а майстерність наших кухарів помножена на любов, з якою вони готують, робить її ще кориснішою для Вас.
Ресторан “Колібрі”
В ресторані «Колібрі» можна повноцінно харчуватись, отримуючи всі необхідні для організму речовини, не перевантажуючи його зайвими калоріями. При цьому смакові якості страв, приготованих тут, залишаються на високому рівні. Кухари дієт-ресторану завжди готують з любов’ю, тому й страви у них смачні та корисні, задля повноцінної насолоди гостей.
Детальніше
Ресторан “Лазурит”
В ресторані «Лазурит» можна повноцінно харчуватись, отримуючи всі необхідні для організму речовини, Якість страв, приготованих тут, залишаються на високому рівні.
Детальніше
Лобі бар
Наш лобі-бар надає такі послуги, як Room-Service, CORK FEE та видача пледів під заставу
Детальніше
Фітобар
Фіто-бар знаходиться в SPA-центрі готельного комплексу «Три Сини Та Донька» 5*. Гості готелю, після розслаблюючих SPA-процедур, плавання чи перебування в парних, мають можливість продовжити задоволення, посидівши в чудовій атмосфері фіто-бару. Тут можна випити неймовірно смачного чаю, настояного на гірських лісових квітах і травах, кисневу пінку чи смачний коктейль з корисних складників, приготований для Вас вмілими руками наших барменів.
Детальніше
Альтанки
На території готельного комплексу «Три Сини Та Донька» 5* є відкриті альтанки, де можна залюбки проводити дозвілля, насолоджуючись чистим гірським повітрям та красивою природою Східниці. Тут можна чудово проводити час як наодинці з природою, так і влаштовуючи дружні посиденьки та смакуючи страви, приготовані на відкритому вогні. Смачні натуральні страви, приготовані під відкритим небом, дуже смакують, а перебування на свіжому повітрі дарує масу позитивних емоцій та гарний настрій на весь день.
Детальніше