Конференц-зали

В готельному комплексі «Три Сини та Донька» 5* зручно не лише відпочивати, але й працювати. Окрім чималої кількості оздоровчих процедур та розважальних закладів, в готелі є також сучасні та просторі конференц-зали.

Готельний комплекс дарує своїм гостям можливість користуватися конференц-залами для проведення презентацій, конференцій, семінарів та тренінгів. Сучасне IT-обладнання дозволяє організовувати їх на вищому рівні.

Ви можете скористатись конференц-залами в робочих цілях, не перериваючи свого відпочинку в готелі. Їх вражаючі розміри та великі екрани дають можливість комфортно проводити конференції та робочі зустрічі. Два чудові конференц-зали розміщені на останніх поверхах з чудовою панорамою на природу. Інші конференц-зали розташовані на нижніх поверхах для більш безпечного проведення конференції в даний час. Великий конферен-зал вміщає більше 300 осіб, що є зручним для великих конференцій

Конференц-зал можна замовити для проведення конференції чи будь-яких інших робочих потреб, повідомивши про це попередньо адміністратора готелю та узгодивши з ним усі деталі.