Курорт Східниця

Ще зовсім недавно про це невеличке селище знало не так вже й багато українців. Оточене красивими карпатськими горами, омите кришталево чистою гірською водою,- воно розкинулось в лоні чудової та недоторканої природи. З року в рік, відколи унікальні лікувальні властивості підземних джерел знайшли своє підтвердження, назва Східниця ставала все більш популярною та впізнаваною. А саме селище відвідувало все більше й більше туристів, бажаючих оздоровитись та насолодитись красою тамтешньої природи. І сьогодні курорт Східниця по праву вважається одним із найкращих та наймальовничіших куточків для лікування та відпочинку.

Східниця знаходиться на відстані 20 кілометрів від Трускавця. Щоб дістатись до нього вам прийдеться проїхати місто нафтовиків Борислав та серпантинною дорогою піднятись на висоту в 900 м над рівнем моря. Неймовірні краєвиди, які відкриються вам, стануть найкращим доказом того, що ви – на правильному шляху. Адже саме на такій висоті, поміж горами, в долині річки Східничанка, розкинувся мальовничий гірський курорт Східниця, який манить людей своєю таємничою природною красою.

Сьогодні на території курорту відкрито вже 38 джерел лікувальних вод та 17 свердловин з підземними водами різного фізико-хімічного складу. Їхні унікальні властивості досліджені та підтверджені не лише експертизами. Дивовижні властивості цих вод відомі кожному, хто хоча б раз побував тут та спробував їх.

Неймовірну природу карпатських гір, які оточують Східницю важко передати словами. Її треба побачити. Ви можете переглядати фото Східниці, однак лише побувавши тут, можна сповна насолодитись нею, відчути магічний подих лісів, вдихнути на повні груди кришталево чисте гірське повітря та зрозуміти, наскільки досконалою та неповторною є матінка Природа.

Ціни на відпочинок та лікування в Східниці є перевіреними. В нас ви знайдете всі послуги, необхідні для комплексного оздоровлення та відпочинку. Профіль Східниці поєднує в собі властивості трьох курортів: Боржомі, Трускавця та Кисловодська. Лікувальні джерела, розкидані по території курорту, дають чудовий ефект при лікуванні нирок, шлунково-кишкового тракту, хронічного гепатиту, холециститу та жовчнокам’яної хвороби. Здоров’я людини є безцінним, тому якісний та корисний відпочинок є важливим для кожного.

Карта Східниці з вулицями демонструє головні туристичні об’єкти регіону та розміщення лікувальних джерел. Вона допоможе вам знайти потрібні санаторно-курортні заклади. Східниця – маленький та затишний курорт, на якому важко заблукати. Тут ви зможете насолоджуватись спокійними прогулянками на природі, відвідувати красиві місця, пити лікувальну воду прямо з джерел. А карта джерелта свердловин Східниці допоможе вам зорієнтуватись щодо місця знаходження, складу та властивостей курортних вод.

Вдале місце розташування курорту сприяє тому, що погода в Східниці практично завжди чудова. Помірний клімат сприяє прогулянкам та оздоровленню, а легка свіжість та прохолода лісу захищають курортне містечко від надмірної літньої спеки.

Східниця живе своїм особливим життям. Вона розвивається, розширює та вдосконалює інфраструктуру та пропонує своїм гостям унікальні та високоякісні послуги. При цьому курорт цінує та зберігає свою природу та демонструє її в оригінальній красі. Адже сьогодні, коли люди більшість часу вимушені проводити за роботою в перенасичених мегаполісах, їм просто необхідно час від часу заряджатись чистою енергією природи.