Spa-центр

Графік роботи
07:00 - 22:30
перерва 13:00 - 14:00
Санітарний день - 20.06.2024
Дбайте про здоров’я та красу свого тіла в готелі «Три Сини та Донька» 5* та відчуйте на собі позитивні результати.
Басейни

В SPA-центрі готельного комплексу «Три Сини Та Донька» є чудові басейни, різних розмірів та глибини, – залежно від цілей їх використання. Дорослі гості готелю знайдуть тут для себе великий басейн із зустрічною хвилею. В ньому можна розслабитись та спокійно поплавати, адже вражаючі розміри басейну, дозволяють вільно почуватись в ньому, незалежно від кількості відпочиваючих.

Відвідування SPA-центру з тваринами категорично ЗАБОРОНЕНО!

Детальніше
Лазні та сауни

В SPA-центрі готельного комплексу «Три Сини та Донька» 5* є велика різноманітність саун (лазень). За час відпочинку в готелі, можна спробувати дев’ять видів саун, родоначальником яких є різні країни світу. Ви можете організувати собі маленьку навколосвітню подорож, не виходячи за межі готелю, та відчути на собі індивідуальні особливості кожної з саун.

Детальніше
SPA-послуги

SPA-центр готельного комплексу «Три Сини Та Донька» 5* пропонує гостям готелю чималу кількість корисних та приємних послуг, які допоможуть Вам розслабитись та отримати неповторну насолоду.

  • Пілінги та скраби;
  • Массаж;
  • Комплексні процедури;
  • Руська баня.
Детальніше
Аквааеробіка

Відтепер у SPA-центрі готельного комплексу «Три Сини та Донька» 5* проводяться цікаві та корисні заняття з аквааеробіки. Кожен гість готелю може БЕЗКОШТОВНО відвідувати їх та отримувати колосальний заряд енергії та позитиву.
Заняття з аквааеробіки проводяться в басейні SPA-центру о 09:00, щоденно. Вправи розроблені та організовані досвідченими інструкторами.

Детальніше