(03225) 90 888 - Східниця / (044) 2959977 - офіс в Києві

вул. І. Котляревського 109, смт. Східниця, Львівська обл

Послуги

Трансфер

Трансфер

Ви маєте можливість отримати сервіс на високому рівні під час Вашого візиту у бальнеологічний курорт Східниця. Ми зустрінемо Вас в аеропорту чи на залізничному вокзалі та полегшимо Вашу подорож до Східниці запропонувавши Вам послуги професійного водія.

Вартість трансферу в одну сторону - автомобіль легковий до 4 осіб (мікроавтобус до 8 осіб ) - Львів - 1250 грн. (1550 грн.), Стрий - 650 грн. (750 грн.), Трускавець - 350 грн. (450 грн.), Східниця - 120 грн. (150 грн.), Борислав - 200 грн. (300 грн.), Опака/ТАОР - 300 грн. (450 грн.)

Замовлення квітів

Замовлення квітів

Жодне свято не обходиться без квітів: чи то традиційне родинне застілля, чи романтична зустріч. Вдало підібрана квіткова композиція здатна подарувати море позитивних емоцій та зробити свято особливим та незабутнім. «Три Сини та Донька» 5* допоможуть Вам створити неповторну атмосферу свята, наповнивши його улюбленими квітами. Розкішний букет троянд, оберемок гірських чи польових квітів – Ви зможете обрати квіткові композиції на будь-який смак. Квіти принесуть Вам до готелю або ж доправлять трансфером за вказаною Вами адресою.

Замовлення квитків на потяг

Замовлення квитків на потяг

З «Три Сини та Донька» 5* подорожувати простіше. Адміністратор готелю організує Вашу поїздку, взявши на себе весь клопіт з бронювання квитків на потяг. Єдине, що потрібно зробити Вам – заздалегідь звернутись до нас, повідомивши дату поїздки та побажання щодо транспортного засобу.

Замовлення квитків на розважально-культурні заходи

Замовлення квитків на розважально-культурні заходи

В адміністрації готелю Ви можете дізнатись інформацію щодо культурних заходів, які відбуватимуться в регіоні найближчим часом. Бажаючи відвідати театр, кіно, концерт чи спортивний матч, Вам достатньо повідомити про це на рецепції. Працівники готелю вчасно подбають про замовлення квитків на цікаві для Вас заходи.

Виклик електромобіля

Виклик електромобіля

«Три Сини та Донька» 5* допоможуть Вам швидко та зручно дістатись до лікувальних східницьких джерел № 3 та № 18. Для цього в готелі є послуга – замовлення електромобіля. Вам достатньо зателефонувати адміністратору і впродовж 10 хвилин біля центрального входу на Вас чекатиме комфортна та екологічно чиста автівка. Нею Ви зможете швидко дістатись до джерел лікувальних вод, при цьому насолоджуючись чистим гірським повітрям та краєвидами Карпатського лісу.

Дитяче ліжко за запитом

Дитяче ліжко за запитом

Немає нічого кращого за повноцінний сімейний відпочинок. «Три Сини та Донька» 5* радо вітає гостей з дітьми та створює всі умови для їх комфортного відпочинку.

Найменші гості віком до 5 років мають можливість безкоштовно проживати в готелі (без надання додаткового місця). Однак, за Вашим бажанням ми надаємо дитячі ліжечка в номер. Задля комфортного сну малечі та спокійного відпочинку батьків