8 березня – свято ніжності, весни та романтики. Тому й не дивно, що саме в цей день, незважаючи ні на що, з року в рік відзначають міжнародний жіночий день.

Жінка, як весна – мінлива й емоційна, щира і тепла, чарівна і загадкова. Вона наповнює наш світ красою, життя – гармонією, а серце – любов’ю. Кожна жінка – по-своєму особлива та неповторна і своїм чарівним шармом вона здатна творити дива.

В цей особливий жіночий день ми зробили все для того, щоб кожна жінка, гостя готельного комплексу «Три Сини та Донька», відчувала себе неповторною та особливою, отримала яскраві емоції та запаслась позитивними враженнями надовго.

Впродовж усього дня на гостей готельного комплексу «Три Сини та Донька» чекали приємні сюрпризи. В холі діяв ярмарок чарівних та оригінальних прикрас, для жінок проводились майстер-класи з виготовлення авторських браслетів.

Однак головний акцент святкування був зроблений на вечірній святковій програмі. Чарівних представниць прекрасної статі розважав Роман Скорпіон з яскравою шоу-програмою. На всіх жінок чекав також приємний сюрприз – коктейль у подарунок.

Ми переконані, що свято – це не лише подарунки. Це – турбота, увага та неповторна атмосфера, яка повинна запам’ятатись надовго. Саме її ми намагались створити в цей день, щоб зробити його особливим для наших гостей. І вдалося це, в першу чергу, завдяки присутності прекрасних жінок, які наповнили цей вечір своєю чарівністю та шармом.