Східниця – мальовниче курортне селище, яке багате не лише неповторними гірським краєвидами. Саме тут ви можете сповна відпочити, набратись силами, відновити внутрішню гармонію та зарядитись яскравими позитивними емоціями від відпочинку.

Щорічно у Східниці проходить фестиваль «Східницьке літо», наповнений цікавими заходами та яскравою концертною програмою. Традиційно ці святкування припадають на час Зелених свят, коли організовані дійства підкріплюють неповторні барви нашої природи.

Цьогорічна програма «Східницького літа» буде насиченою та зуміє зацікавити кожного гостя.

«Концерт розпочнеться під звуки чудової музики від Дрогобицького муніципального оркестру, які зададуть святкову атмосферу та налаштують на позитив. Далі цю ноту своєю музичною програмою продовжать вихованці Дрогобицького музичного училища ім. В. Барвінського. У них перехопить естафету колоритний гурт “Домінант” з Івано-Франківська, які під звуки трембіти зберуть всіх-всіх східничан та гостей селища, щоб разом відкрити щорічний фестиваль “Східницьке літо”. І на завершення, приємний подарунок для нас всіх – виступ відомого поп-рок-гурту “Антитіла”» – повідомляє сайт Східницької селищної ради.

Гості, які відпочивають в нашому готельному комплексі «Три Сини та Донька» можуть залюбки долучитись до організованих святкувань та урізноманітнити свій відпочинок яскравими емоціями та приємними враженнями.

Запрошуємо усіх поринути в атмосферу «Східницького літа»