29-31 березня в Києві проходить міжнародна туристична виставка UITT′2017: «Україна – подорожі та туризм» (Броварской пр., 15) на Лівобережній. На ній представлені також туристичні принади курортної Східниці та мережі комплексів «Три Сини та Донька».

23-я туристична виставка UITT′2017: «Україна – подорожі та туризм» стала головною туристичною подією сезону весна-літо. Її міжнародний статус підтверджений участю таких країн як Болгарія, Грузія, Єгипет, Домініканська республіка, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Куба, Литва, Мальта. Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Україна, Чорногорія та ін.

В цьому році виставкова площа значно розширилась, що дає можливість учасникам збільшувати спектр послуг та пропонувати відвідувачам більше цікавих презентацій. До представлення Львівщини туристичної активно долучилась Східниця – мальовничий гірський курорт, який справедливо завойовує собі статус родзинки регіону, завдяки унікальним мінеральним джерелам та збереженій недоторканості природи.

Семінари, конференції, дискусії, проведені в рамках виставки, дають можливість максимально продемонструвати туристичні можливості регіону, його переваги перед конкурентами та запросити в гості потенційно нових туристів, що з радістю робили представники мережі готельних комплексів «Три Сини та Донька».

UITT’2017 проходить традиційно за підтримки Міжнародної туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO) та Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Організаторами UITT’2017 є ДП «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія).