Вітали курортне селище зі святом Василь Зінкевич, музичний гурт «KAZKA», дует «Ярослав-На», ансамбль «Верховинка» та популярний музичний гурт «The HARDKISS».

Святкування Днів курорту в Східниці проходить щорічно в рамках фестивалю «Східницьке літо». Він збирає з кожним роком все більшу кількість гостей, не лише з числа корінних східничан, але й гостей курорту.
Цьогоріч у Східниці вперше відбувся велопробіг «Об’єднаймося заради майбутнього в Східницьку ОТГ». Колона велосипедистів проїхала трасою Східниця – Перепростиня – Новий Кропивник – Східниця.

Під час святкування Дня Курорту Східниця, відбулось урочисте освячення перенесеного пам’ятника першовідкривачу мінеральних вод Омеляну Стоцькому, який своєю дослідницькою працею заклав основи для розвитку Східниці як курорту. Саме завдяки Його боротьбі за визнання цілющих властивостей східницьких джерел – Східниця отримала можливість розвиватися, як бальнеологічний курорт.

Концертну програму другого дня святкувань відкрив колектив народного дому «Просвіта» смт. Східниця та гості з Підбужа. Згодом Східницю вітали дует «Ярослав-На» Наталія та Ярослав Дуб та заслужений Прикарпатський ансамбль пісні й танцю «Верховинка» з міста Дрогобича.
Особливим та довгоочікуваним подарунком стали виступи музичних гуртів «KAZKA» та «The HARDKISS», які зібрали велику кількість фанатів цих музичних колективів.