Традиційно кожного літа у курортній Східниці проходить фестиваль «Східницьке літо», – впродовж усього літа селище та його околиці наповнені цікавими заходами, феєричними концертами та атракціями, які не дозволяють сумувати мешканцям та гостям курорту.

28 вересня відбулося урочисте закриття VIII щорічного фестивалю «Східницьке літо 2019». З метою заохочення східничан та гостей курорту до активного відпочинку, вже вдруге у Східниці відбувся велопробіг. Маршрут цьогорічного велопробігу був важчим, так як проходив гірськими дорогами навколишніх сіл: Опака – Залокоть – Бистриця Гірська – Старий Кропивник – Новий Кропивник – Східниця.

Велопробіг мав назвою «Карпатський Діамант», так як він відкрив перед учасникам неймовірну красу нашої природи. Стартували учасники на перевалі «Бухів» і першою зупинкою, де всіх радо зустрічали працівники Народного дому та сільської ради стало село Бистриця- Гірська.

Нагородження учасників велопробігу відбулось в «Амфітеатрі» Східниці. Велосипедистів було нагороджено грамотами та цікавими призами.

Організатори щиро вдячні всім, хто доєднався до активного відпочинку у Східниці та запрошують на наступний велопробіг та наступне «Східницьке літо» за новими позитивними емоціями