Мережа готельних комплексів

Готель на схилах мальовничих гір

Дивитись відео
смт. Східниця, вул. Зарічна, 3б, Львівська область
Зарядіться чистою енергією гірської природи
В Карпатах, поміж гірськими схилами, мальовничо розкинулось курортне селище Східниця. Воно містить унікальне поєднання неймовірно красивої гірської природи, кришталево чистого повітря та цілющих мінеральних джерел.
Саме тут, поміж величними лісами, де найкраще відчувається неповторність та сила карпатської природи, знаходиться готельний комплекс «Три Сини та Донька 5*». Він гостинно запрошує до себе всіх, хто бажає відпочити від шуму та метушні міста та зарядитись чистою енергією гірської природи.
Детальніше
Комфортабельні
номери Детальніше
Ресторани
та бари Детальніше
Багате, смачне та збалансоване меню задовольнить найвибагливіші смаки. Вас приємно здивує широка «шведська лінія»
Медичний центр
”владо”
Найсучасніше діагностичне обладнання, провідні світові методики лікування та кваліфіковані спеціалісти – все це в комплексі формує потужну лікувальну базу медичного центру та забезпечує йому довіру зі сторони пацієнтів.
SPA-центр
Басейн

В SPA-центрі готельного комплексу «Три Сини Та Донька» є чудові басейни, різних розмірів та глибини, - залежно від цілей їх використання. Дорослі гості готелю знайдуть тут для себе великий басейн із зустрічною хвилею.

Детальніше
Сауна

Гості готельного комплексу мають змогу відвідувати сауну, що знаходиться в SPA-центрі готелю. В будь-який час, за бажанням, Ви може розслабитись в приємному теплі парної, очистити свою шкіру від накопичених токсинів та подарувати собі заряд енергії та позитивного настрою.

Детальніше
Турецька парна

Турецька парна або хамам вважається однією з найкорисніших лазень. Це найоптимальніший вид парних, який підходить практично всім людям завдяки помірному температурному режиму. В турецькій парній температура повітря коливається від 30 до 55 °C. Тому хамам ідеально підходить для людей, що з тих чи інших причин не можуть переносити високі температури.

Детальніше
SPA DETOX
Це унікальний комплекс лікувально-оздоровчих процедур
Програма дозволить вам запустити процес детоксикації і накопичення життєвих сил. Шлаки і токсини сьогодні є нашими ворогами, оскільки не лише сприяють накопиченню жиру, а й знижують працездатність, викликають різні хвороби. Залишки токсичних речовин і пестицидів, які знаходяться в різних продуктах харчування, здатні акумулюватись в жировій тканині.
Детальніше
З нами не буває
нудно
Дивитись більше