Консультативно-діагностичний відділ

Точна та своєчасна діагностика є половиною лікування. Тому, перш ніж починати лікування, важливо провести повноцінне обстеження пацієнта. Розуміючи це, медичний центр «Владо» велику ставку зробив саме на консультативно-діагностичний відділ, поєднавши в ньому професіоналізм працівників та сучасне діагностичне обладнання.

В медичному центрі «Владо» можна пройти все необхідне обстеження та дізнатись точний діагноз.

Головними профілями курорту Східниця є:

  • урологічний;
  • гастроентерологічний;
  • імунологічний;
  • дерматологічний;
  • андрологічний;
  • порушення обміну речовин;
  • захворювання сердцево-судинної системи;
  • захворювання опорно-рухового апарату;
  • захворювання ендокринної системи.

В медичному центрі «Владо» можна отримати консультації таких лікарів:

— проводить загальне клініко-діагностичне консультування, призначає режим прийому мінеральних вод, також комплекс лікувально-оздоровчих процедур.

— діагностує та визначає травми та хвороби, спричинені цими пошкодженнями. Також лікар розробляє засоби лікування й профілактики травм. Призначає лікування кісткових тканин, зв’язок та суглобів.

— проводить загальне клініко-діагностичне консультування, призначає режим прийому мінеральних вод, також комплекс лікувально-оздоровчих процедур.

— проводить обстеження організму, діагностує роботу внутрішніх органів, аналізує харчування та, як наслідок, – зовнішній вигляд пацієнта. Лікар складає індивідуальну систему харчування в залежності від потреб організму та визначає допустимі фізичні навантаження.

— спеціалізується в області гормональних дисфункцій, порушеннях роботи ендокринних залоз. Проводить діагностику та лікування захворювань залоз внутрішньої та змішаної секреції (щитовидна залоза, наднирки, підшлункова залоза та ін.).

— займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, носа та горла. Крім цього він спеціалізується на лікуванні розладів рухової та координаційної діяльності, тобто проблемах повʼязаних з вестибулярним апаратом.

— проводить діагностику та лікування захворювань нервової системи, головного і спинного мозку, а також периферичних нервів. До невролога звертаються при невралгіях, порушеннях чутливості, слуху та зору, остеохондрозі та інших захворюваннях нервової системи.

— займається діагностикою, лікуванням, а також профілактикою захворювань серцево-судинної системи. З віком практично у кожного розвиваються серцево-судинні захворювання, тому фахівець проводить якісну діагностику порушень, на ранніх стадіях виявляє ризик виникнення ішемічної хвороби серця, серцеву недостатність, встановлює причини підвищення артеріального тиску і перебоїв серцевого ритму.

— проводить загальне клініко-діагностичне консультування, призначає режим прийому мінеральних вод, також комплекс лікувально-оздоровчих процедур.

— діагност, який у своїй роботі використовує ультразвукове обладнання. Можливості апаратури дозволяють лікареві абсолютно безболісно, безпечно і швидко виявити патологічні зміни в організмі пацієнта.

— проводить діагностику проблем шкіри, підбирає індивідуальні засоби догляду чи лікування, призначає та проводить процедури. Спеціаліст виявляє та усуває естетичні проблеми зовнішності людини.

ознайомтесь з цінами на послуни медичного центру “владо”