Лікувально-реабілітаційний відділ

Лікувально-реабілітаційний відділ медичного центру «Владо» здійснює безпосереднє лікування діагностованих захворювань та проводить реабілітацію пацієнтів після пройдених ними операцій.

З метою найбільшої результативності, лікування потрібно проводити комплексно: забезпечуючи пацієнту повноцінний комплекс лікувальних процедур та обов’язкову реабілітацію. Задля цього медичний центр «Владо» вибудував злагоджену роботу всіх структурних відділів та організував широкий спектр лікувально-реабілітаційних процедур, що забезпечують оперативне, комфортне та головне дієве лікування.

Лікування пацієнтів здійснюють провідні спеціалісти регіону, застосовуючи успішні методики світової медицини. А реабілітація проводиться з застосуванням широкого ряду дієвих процедур: як традиційної так і нетрадиційної медицини. Спеціалісти центру попередньо вибудовують схему лікувально-реабілітаційного процесу, враховуючи індивідуальні особливості організму кожного пацієнта. Дотримання їх пацієнтом дає змогу швидко отримати від лікування прогнозовані результати.

Реабілітація в медичному центрі «Владо» є високоефективною також завдяки чудовій природі, чистому гірському повітрю та джерелам лікувальних вод Східниці. Все це сприяє швидшому оздоровленню організму та покращенню загального самопочуття наших гостей.

Лікування та реабілітація в медичному центрі «Владо» є широкопрофільним та високопрофесійним. Тут ви зможете якісно лікувати наявні захворювання чи просто оздоровлювати свій організм. Чимало дієвих медичних процедур представлені вашій увазі в розділі «Спеціальні пропозиції».

Фізіотерапія є важливою складовою фізичної реабілітації людини. Вона базується на використанні фізіологічного впливу природних чи штучних факторів на організм людини та застосуванні їх з лікувальною чи профілактичною метою. Головними методами, які використовуються в фізіотерапії є водолікування, теплолікування, електролікування, світлолікування та ультразвукова терапія. Ці методи неодноразово доводили свій лікувальний вплив на організм людини.

Сучасний комплекс фізіотерапевтичних процедур медичного центру «Владо» надає широкі можливості для профілактики, оздоровлення та оновлення організму за допомогою найсучаснішого обладнання провідних фірм Німеччини, Нідерландів, Словаччини.

Окрім класичних фізіотерапевничних процедур, медичний центр «Владо» практикує також процедури з внутрішнього очищення організму. Застосування їх в комплексі з традиційними процедурами, дає значно кращий лікувальний ефект. Тому з адля підсилення фізіотерапевничних процедур, рекомендується вживати внутрішньо:

  • настій лікувальних трав;
  • напій з пробітиками “Симбітер”;
  • напій “Смектовіт”;
  • киснева пінка.

Найбільш популярними та дієвими є такі фізіотерапевничні процедури:

Це фізіотерапевтичний метод лікування, який базується на використанні електричних променів. Електротерапія показала себе як дієвий лікувальний метод при невралгіях, радикулітах, порушенні провідності нервових шляхів. Її часто призначають при лікуванні посттравматичних станів, паралічу, контузій.

Електричні промені, яким піддається організм людини, чинять регулюючий вплив на центральну-нервову систему та допомагають відновити її повноцінне функціонування.

В медичному центрі «Владо» поширеними в лікуванні та діагностиці є такі процедури як магнітотерапія, електрофорез, електросон, ультратонтерапія, дарсонвалізація, УВЧ-терапія, індуктотермія, вакуум-терапія. Кожна з цих процедур є дієвою при комплексному лікуванні та сприяє швидшому одужанню та відновленню організму. Деталі, рекомендації, показання чи протипоказання стосовно кожної з них можна дізнатись, проконсультувавшись зі спеціалістами медичного центру.

Гідроколонотерапія – це популярний метод очищення організму. Процедура полягає в очищенні товстого кишечника за допомогою спеціального водного розчину, однак дія процедури є куди ширшою. Під час її застосування очищується не лише товстий кишечник, очищення відбувається також і в тонкому кишечнику, печінці, жовчному міхурі та нирках.

Після проведення процедури відчутним є й загальне очищення від токсинів, які щоденно накопичуються в нашому організмі. Людина відчуває загальне полегшення та оздоровлення організму. Процедура позитивно демонструє себе як в лікувальному та і в профілактичному напрямках. Її застосовують за призначенням лікаря, який попередньо визначає необхідність її застосування пацієнту.

В медичному центрі «Владо» застосовується комплекс, проводяться лікувальні мікроклізми (трав’яні, масляні, очисні, послаблюючі), також популярністю користується ректальна пелоїдотерапія, базована на використанні сакських грязей. Спеціалісти центру ознайомлюють з детальнішими особливостями кожної з процедур.

Лазеротерапія – метод лікування, базований на застосуванні оптичного лазерного випромінювання. Лазер здатний впливати на процеси, які відбуваються в організмі людини. Його застосовують для регулювання клітинного та гуморального імунітетів, як судинно-розширювальний засіб та для стимулювання відновних процесів у організмі.

Насправді лазеротерапія має широку сферу лікувального застосування. Проникаючи на різну глибину, лазерні промені чинять на тканини, судини та нерви організму окислювально-відновні функції.

В медичному центрі «Владо» популярним та дієвим лазеротерапевтичним методом є використання препарату OptonPro. Його використовують як дієвий засіб при лікуванні чи відновленні організму після різноманітних захворювань. Детальніше про особливості та рекомендації лазеротерапевтичних процедур можна дізнатись, проконсультувавшись зі спеціалістами центру.

Пресотерапія – є популярним методом як в терапевтичному лікуванні так і в косметології. Процедура дієва при лікуванні целюліту, набряків чи в’ялості шкіри. Завдяки їй з організму виводиться зайва рідина та накопичені шкідливі токсини.

Натомість шкіра насичується корисними та потрібними речовинами. Завдяки застосуванню пресотерапії відбувається своєрідний дренаж тканин організму, від чого її й назвали лімфодренажною.

В медичному центрі «Владо» є чудовий ефективний апарат Green press, за допомогою якого організм швидко очищується від зайвих токсинів, а тканини зміцнюються та тонізуються. Особливості та рекомендації щодо його застосування можна дізнатись, проконсультувавшись зі спеціалістами центру.

«Сухі» вуглекислі ванни доволі часто використовуються з лікувальними цілями. Вони зручніші за звичайні водні ванни та чинять менше навантаження на організм людини.

Процедура проводиться таким чином, що все тіло, окрім голови, знаходиться в поліетиленовому мішку, наповненому спеціально підготований вуглекислим газом. Тому процедуру часто називають «газовим конверто» чи «газовим обгортанням».

Гідролазерне зрошування ясен проводиться з метою максимального очищення зубів від ліпо- і полісахаридної плівки, що міститься на їх коренях. Ця плівка є живильним середовищем для мікроорганізмів та спричиняє захворювання ясен.

В медичному центрі «Владо» проводиться гідролазерне зрошування ясен, що чинить ефективний протизапальний, бактерицидний та гіпокоагулюючий вплив на зуби та ясна. Детальну інформацію та рекомендації щодо проведення процедури можна дізнатись, проконсультувавшись з лікарем.

Ударно-хвильова терапія впливає на різні тканини організму за допомогою акустичних хвиль високої інтенсивності. Ці хвилі проходять через м’язи нашого організму, кров та лімфу.

Біля поверхні контакту виникають механічні напруження, які здатні руйнувати різноманітні патологічні утворення та нарости, камені (при сечостатевій хворобі) та ін. При лікуванні останньої застосовується метод літотрипсії, в якому використовуються різні механізми генерації хвиль.

Ударно-хвильова терапія чинить значний лікувальний вплив на організм, тому її доволі часто використовують як складову комплексного лікувального процесу.

Водолікування або гідротерапія це метод терапевтичного лікування, який базується на використанні води з лікувальною та профілактичною цілями. Вода своїм температурним, механічним та хімічним впливом здатна викликати в організмі людини потрібні лікувальні рефлекси.

Головний вплив здійснюється на центральну-нервову систему. Через подразнення шкіри, шляхом рефлективного реагування організму відбувається вплив на важливі процеси в організмі. Таким чином можна впливати на теплорегуляцію, обмін речовин, роботу нервової та ендокринної системи, дихальні процеси, роботу серцево-судинної системи та стан імунітету.

Тому, водолікування набуло великої популярності як в лікуванні, так і в профілактиці тих чи інших захворювань. Проведення водних процедур також сприяє загальному оздоровлення та зміцненню організму і покращенню загального самопочуття.

Популярними та ефективними водолікувальними процедурами є:

  • ванна перлинна / вихрова (колоротерапія, перозон, бішофіт);
  • душ Шарко;
  • підводний душ-масаж.

Озокеритотерапія широко застосовується в лікуванні багатьох захворювань. При використанні озокериту в лікувальних цілях, відбувається короткотривалий спазм судин, після чого відбувається їх розширення. Це сприяє покращенню кровообігу, посиленню метаболізму, швидшій регенерації та росту клітин шкіри. Також озокерит активізує імунні процеси в організмі.

Лікувальна дія озокериту схожа на дію парафіну та визначається тепловими та механічними факторами. При його використанні температура тіла в місці дії підвищується на 2-3 °С. Під час його використання активізується синтез біологічно активних речовин в організмі та підвищується виділення секреції ендокринної залози.

Головними лікувальними ефектами озокериту є протизапальний, метаболічний, спазмолітичний, роззсмоктувальний.

В медичному центрі «Владо» також використовується мазь бішофіт з мікроелементами з метою підсилення лікувального ефекту при комплексному лікуванні захворювань.

Озонотерапія є методом фізіотерапевтичного лікування, базованим на використанні озону, який генерується спеціальними приладами – озонаторами. Озон чинить значний лікувальний ефект на організм людини. Він токсичний при вдиханні чи введенні безпосередньо в кров. Однак, грамотне й дозоване його використання здатне значно підсилити та пришвидшити лікування.

Зазвичай озон використовують в якості дезинфікуючого засобу. Його використовують зовнішньо, або вводять в якості ін’єкцій, змішуючи з фізіологічним розчином.

В медичному центрі «Владо» озон використовують в лікувальних процедурах. Його застосовують в капельницях, у внутрівенних інфузіях з озонованим ізотонічним розчином. Тут проводять велику аутогемотерапію, ректальні та вагінальні інсуфляції, в лікувальних процедурах часто використовують озоновану воду та озоновану олію.

ознайомтесь з цінами на послуни медичного центру “владо”