Масажі

Масажі – один з найдавніших та найдієвіших способів, з допомогою якого можна не лише розслабитись, але й подарувати своєму тіло бажаний заряд здоров’я та бадьорості. Різноманітні світові методики масажу дозволяють зняти напруження з м’язів, привести тіло до бажаної форми та зняти стрес і негатив, накопичений під час роботи.

Масажисти медичного центру «Владо» вміють творити дива, приводячи в тонус тіло та даруючи йому необхідний заряд енергії. Залежно від потреби чи бажання, тут можна скористатись послугами масажистів, які професійно володіють провідними світовими техніками масажу.

Отримати естетичне задоволення, привести в тонус м’язи та оздоровити свій організм можна всього за декілька сеансів масажу, довіривши своє тіло вмілим рукам масажистів медичного центру «Владо».

В медичному центрі «Владо» можна отримати такі види масажу:

Класичний масаж – один з найпоширеніших видів масажу, який застосовується при лікуванні та профілактиці різноманітних захворювань, знятті напруження з м’язів та отриманні заряду здоров’я і бадьорості. Це один з тих різновидів масажу, який не потребує зайвих рекомендацій. Він чудово оздоровлює організм, приводить в тонус м’язи тіла, зміцнює захисні сили організму та навіть сприяє відновленню психофізичного стану.

В готелі «Три Сини Та Донька» 4* можна залюбки відвідати сеанс класичного масажу, довіривши своє тіло професійному масажисту. За короткий період часу Вашому організму повернуть сили та бадьорість, а думкам ясність та позитив.

Найчастіше класичний масаж застосовують при наявності проблем з суглобами та швидкій втомлюваності м’язів. Сеанси масажу пришвидшують загоєння травмованих тканин, приводять у тонус м’язи. Найбільш відчутним є ефект після проведення повного курсу класичного масажу. Однак, його залюбки можна пройти один-два рази та відчути прилив бадьорості й здоров’я в організмі, зняти з тіла важкість та освіжити думки. Адже ніщо не здатне привести наш організм в норму краще, ніж вдалий сеанс масажу.

Аюрведа або наука про життя – це одна з найдавніших життєвих філософій. Вона має індійське коріння та демонструє шляхи пізнання сенсу людського життя та його цілей. Її метою є досягнення внутрішньої рівноваги, свободи тіла, духу та розуму.

Аюрведа наче двері до світу щастя і спокою. Пробудження від сну для вашого тіла і розуму. Це ідеальний шлях відродження. Індійські масажі сприяють відновленню тіла, збагаченню енергією, розумовому розслабленню і спокою. Масаж звільняє організм від усієї негативної енергії, яка в ньому накопичилась, зменшує м’язову напругу, укріплює тіло, сповільнює передчасне старіння і появу зморшок. Аюрведа захищає Ваш дух і розум , підвищує захисні функції організму та тонізує його.

МАРМА-ТЕРАПІЯ

Марма-терапія – це вплив на біологічно активні зони, які є проекціями життєвоважливих центрів нашого організму. Цей масаж допомагає тілу відновитися, зміцнити слабкі місця та сприяти загальному оздоровленню організму.

Під час аюрведичного масажу стимулюються особливі точки тіла, так звані марма-точки, що сприяють кращій детоксикації м’яких тканин, зміцненню м’язів та зв’язок. Аюрведа твердить, що на тілі людини розміщується 107 таких марм, а наш розум є 108-ою точкою-мармою. Під час марма-масажу можна перерозподілити енергію таким чином, що вона буде рухатись рівномірно.

Захворювання у людини виникає тоді, коли орган або система не отримує енергію або отримує її у надлишку. Цей масаж знімає енергетичні блоки, покращує кровообіг, підвищує загальний тонус організму і збалансовує роботу нервової системи. Застосовується для профілактики таких захворювань, як грижа, деформуючий артрит, зміщення дисків, проблеми з нирками і серцем, розлади біоритму.

Тривалість процедури -75 хв.

АБХЯНГА (масляний масаж тіла)

Це один із видів аюрведичного масажу, для проведення якого використовують різноманітні трав’яні масла, індивідуально підібрані, в залежності від доши (біоенергетичної енергії).

Під час проведення процедури, масажист наносить на тіло теплі масла і ритмічно масажує все тіло, починаючи з волосяної частини голови і закінчуючи пальцями ніг.

Масла не тільки омолоджують шкіру, але й проникають глибоко в тканини і активно виводять токсини і шлаки. Масаж знімає стрес і напругу, допомагає досягнути емоційної рівноваги, відновлює усі життєво-важливі функції організму, а також підвищує імунітет і покращує мікроциркуляцію крові.

Процедура знімає втому, зміцнює м’язи, покращує рухливість суглобів, зміцнює сон. Крім цього масаж підсилює потік кисню і поживних речовин в організмі, завдяки чому все тіло отримує додатковий заряд енергії.

Тривалість процедури — 45/70 хв.

КАЛАРІ (для досягнення гнучкості тіла)

Каларі — це частина системи навчання бойового мистецтва в Індії, яка включає в себе техніку масажу. Під час великих битв, каларі-масаж призначався для воїнів.

Після битви бійці, які отримали травми, виліковувались за допомогою каларі-масажу.

Існують два види цього аюрведичного масажу: перший — для досягнення гнучкості тіла, другий — для знеболення і для реабілітації після травм. Перший тип масажу дуже корисний для танцівників, атлетів, спортсменів, для тих, хто тільки починає займатися йогою. Другий тип каларі особливо ефективний при болях у суглобах, для покращення загального стану організму та позбавлення від м’язових затисків. Щоб досягнути кращого результату потрібно пройти від 3-х до 7-ми масажів (залежно від стану здоров’я пацієнта).

Тривалість процедури — 70 хв.

КІДЖІ (масаж мішечками з лікувальними травами)

Під час масажу Кіджі трав’яне листя, трави або трав’яний порошок, кладуть у мішечки з тканини, мішечки занурюють у тепле лікувальне масло і втирають у все тіло.

При нагріванні, взаємодіючи з маслом, лікувальні речовини активізуються і віддають максимум корисних речовин.

Цей масаж починається із ніг — потрібно зняти стрес, потім масаж голови, він допомагає розслабитись, думки поступово “замовкають”, після цього масажист проробляє усе тіло, від стоп до вушної раковини і тільки після цього починається масаж Кіджі — постукування тіла теплими мішечками, наповненими лікувальними травами. Цей масаж застосовують, як здорові люди, так і ті, у кого є проблеми із суглобами і м’язами.

Тривалість процедури — 45/70 хв.

ШИРОДХАРА (масаж “Третього ока”)

Дивовижно заспокійлива процедура, при якій тепле лікувальне масло (або теплий молочний, водяний відвар лікувальних трав) тонкою і безперервною цівкою ллється в центр чола.

Широдхара приносить стан, схожий на транс, викликаючи потік приємних відчуттів, які глибоко розслабляють розум і тіло.

Відбувається відкриття і пом’якшення обличчя і чола, розслаблення мімічної мускулатури. Ви знову віднайдете Ваше обличчя, знявши маску негативних емоцій і напруження, відчуєте вивільнення енергії в тілі. Розум проясниться і Вам стане легше приймати рішення та спілкуватись з оточуючими Вас людьми. Лікувальний ефект полягає в покращенні циркуляції крові, кращій роботі пам’яті; зникає депресія, тривога, безсоння; зміцнюється волосся, розслабляється мімічна мускулатура, розгладжуються зморшки.

Тривалість процедури — 30/60 хв.

КАДІВАСТІ (масаж при болях у спині)

Особлива техніка зцілення ділянки спини або поясниці з використанням гарячих лікарських масел або відварів лікарських трав.

Безпосередній ефект ця процедура проявляє на хребет, розслаблюючи навколохребцеві м’язи і живлячи міжхребцеві диски.

Масаж лікує закрепи, хвороби органів малого тазу, ішіас. На рівні підсвідомості допомагає позбутися страхів і переживань. Допомагає при статевій слабкості. Кадівасті приносить особливу користь при м’язовій напрузі ділянки попереку, остеохондрозі поперекового відділу хребта, сприяє зміцненню кісткової тканини.

Тривалість процедури — 30 хв.

УДВАРТАН (енергетичний масаж всього тіла зі скрабом)

Глибоко діючий сухий ритуал з використанням ароматичних трав’яних порошків. Цей масаж посилює обмінні процеси, тонізує м’язи, очищує і омолоджує шкіру.

Ефективний при целюліті та ожирінні. Енергійне втирання суміші сухих трав або трав’яних паст змішаних з різноманітними видами муки (нутова, горохова, вівсяна, рисова, кукурудзяна, просяна…) глинами та ефірними маслами в шкіру, за допомогою особливих масажних рухів.

Зазвичай його застосовують після масляних процедур для зняття залишку масел, а також як самостійна техніка масажу. Крім очищення і живлення шкіри цей процес тонізує м’язи і зменшує жирове прошарування, покращує обмін речовин в м’язах і жирових тканинах. Ця процедура “оживляє”, робить шкіру гладенькою, мякою, пружною і оксамитовою.

Удвартан принесе Вашій шкірі свіжість, витонченість і нові відчуття, а також чистоту і свіжість Вашим думкам та ідеям.

Тривалість процедури — 70 хв.

ШИРОСНЕХАНАМ (масаж голови)

Заспокійливий, розслабляючий масаж голови лікувальними масляними сумішами, які всмоктуються глибоко в шкіру через коріння волосся.

Процедура живить, зволожує та зміцнює корені волосся, попереджує їхнє випадіння та передчасну сивину. Покращує кровообіг, розслабляє і живить м’язи та нервові закінчення.

Це допомагає освіжити розум і тіло, зняти напругу і втому, покращити колір обличчя. Широснеханам покращує потік кисню і глюкози до головного і спинного мозку, збільшує життєву енергію. Процедура дозволяє досягнути найрізноманітніших оздоровчих результатів, наприклад регуляція гормонального балансу, зміцнення печінки, зниження артеріального тиску, покращення пам’яті.

Тривалість процедури — 25 хв.

МУКХАБХЯНГА (масаж обличчя)

Особлива техніка виконання та індивідуально підібрані суміші ефірних і лікувальних масел дає подвійний ефект: локально він підтягує і омолоджує шкіру обличчя, а рефлекторно діє на все тіло.

Мукхабхянга живить і очищує тканини обличчя, дарує шкірі красивий відтінок і здоровий вигляд.

Масаж підтримує хороший тонус і еластичність всіх шарів шкіри. Знімає напруження м’язів і наслідки стресу, розгладжує зморшки. Він правильно скеровує потік енергії, знімає напругу по всьому тілу і наповнює його енергією.

Завдяки досягненню внутрішньої гармонії, розвивається внутрішня краса. Звільняє пригнічені емоції, полегшує словесне спілкування, відкриває розум для нових ідей та позитивних думок та покращує пам’ять. Під час масажу відбувається дія на марма-точки, розміщені на обличчі, що дозволяє покращити зір, забирає мішки і темні кола під очима.

Тривалість процедури — 25 хв.

МАСАЖ НІГ (від колін і до кінчиків пальців)

Масаж ніг — це незрівнянне задоволення, яке не тільки знімає втому, приводить м’язи ніг і всього тіла в тонус, але й унікальна релаксуюча процедура.

Лікувальна дія масажу ніг дозволяє позбутись дискомфорту і розслабити м’язи після фізичних вправ, попередити виникнення набряків на ногах.

Масаж потрібний не тільки тим, хто більше часу проводить на ногах, але й усім, хто веде малорухливий спосіб життя, оскільки застій крові небезпечний так само, як навантаження на м’язи. Ця процедура покращує кровообіг і відтік лімфи та попереджує виникнення варикозних вузлів.

Тривалість процедури — 30 хв.

НАСЬЯ (при гайморитах, при мігрені)

Насья — це аюрведична процедура з використанням масла для очищення носа. Згідно з Аюрведою, ніс є своєрідними воротами голови.

Ця процедура сприяє лікуванню різноманітних захворювань носової порожнини, запалення придаткових пазух. Насья використовується для підняття тонусу в цій анатомічній області і для ліквідації косметичних проблем — набряків і темних кругів під очима, при алергії, головних болях, для посилення розумової концентрації.

Тривалість процедури — 30 хв.

АБХЯНГА Baby (12 років – при гайморитах, при мігрені)

Далеко не кожен масаж можна застосовувати дітям. Однак Абхянга одна із тих масажних методик, яка позитивно впливає на організм дитини та сприяє зміцненню дитячого здоров’я та самопочуття.

Абхянга сприяє покращенню мікроциркуляції крові, відновлює всі життєвоважливі функції організму (травлення, дихання), покращує сон та зміцнює імунітет, необхідний для здорового росту та розвитку дитячого організму.

Тривалість процедури — 30 хв.

ДЕХ МАРДАН (сильний, глибокий масаж всього тіла)

Дех Мардан — сильний глибокий масаж всього тіла. Ціль цього масажу налаштувати м’язову тканину, зняти напругу, втому і дати тілу відчути комфорт.

Тривалість процедури — 45/70 хв.

Стоун масаж або масаж каменями – популярна масажна процедура, яка проводиться масажистом з використанням спеціальних камінців з вулканічних порід.

Камінці мають виключно природне походження. Вони ідеально відшліфовані природою: вітром, водою, піском. Особливістю є сильна енергетика використовуваних каменів, якою їх наділила сама природа. Здавна люди вірили, що камені вулканічного походження здатні знімати напруження з тіла, проганяти втому та відновлювати психофізичний стан організму.

Масаж призначений насамперед на відновлення душевної рівноваги. Процедура допомагає максимально розслабитись, позбутись стресу та відновити внутрішню гармонію. Завдяки цьому пацієнт отримує чималий заряд енергії та бадьорості. Стоун масаж суттєво зміцнює імунітет людини та підвищує життєвий тонус організму. Він практично не має протипоказів і чудово підійде кожному, хто бажає скинути з тіла вантаж негативу й напруження й відчути себе здоровим, бадьорим та врівноваженим.

ознайомтесь з цінами на послуни медичного центру “владо”