Екскурсії

Дельфінарій «Оскар»

59-01.jpg

Запрошуємо відвідати незабутню виставу в єдиному на Західній Україні лікувально-оздоровчому комплексі з дельфінами «Оскар».

ІСТОРИЧНА КАЗКА

59-02.jpg

Торкаючись холодного каменю древніх споруд, поринаєш у глибину століть. Уява відтворює події минулого і створює середньовічні образи захисників і нападників. Пригадуються сюжети із фільмів, але усвідомлюєш і те, що це дійсно було саме тут. Хтось називає архітектурні шедеври „німими свідками історії”, але відвідавши їх хоч раз розумієш, що це не так. Історія оживає завдяки створеним тут музеям, мистецьким колекціям і фестивалям, численним таємницям і легендам, перетворюючись у справжню історичну казку.

АРХІТЕКТУРНІ ПЕРЛИНИ

59-03.jpg

Свого часу замки відігравали значну роль в обороні краю. Вони пов’язані з різними родинами, людськими долями і легендами вони дарують нам відчуття романтики, малюють в уяві образи минулого. Більшість їх знаходиться на території заходу України. Частина їх пристосована під музей, але більшість залишається поза увагою туриста. У доповненні з архітектурою монастирів і церков, в оточенні мальовничої української природи ці острівці нашої культури раді зустрічі кожному уважному туристові.

СКЕЛІ ДОВБУША

59-04.jpg

Карпати – це перлина в скарбниці матінки природи. Розкішні картини незайманої природи, дзвінкі швидкоплинні патоки, які ніби вирвавшись з тіснин, розвиваються на рівні широкі плеса, задумані красуні смереки, цілюще, настояне на запашних травах та живиці повітря… Все це прекрасний карпатський край!

ШЕДЕВРИ ПРИКАРПАТТЯ

59-05.jpg

Незабутня природа, чисте повітря, цікаві історії й архітектурні шедеври – залишать Вам незабутні спогади. Зробіть крок назустріч історії, відпочиньте на лоні природи – і Ви відчуєте приплив неймовірної енергії й сили.