Увага!!! Правила поселення з 01.11.2021 року >>>

(03225) 90 888 - Східниця / (067) 5681970 - офіс в Києві

вул. Зарічна, 3-б., смт. Східниця, Львівська обл

Харчування

Харчування є незамінною частиною нашого життя. Ми щоденно вживаємо багато продуктів, від якості та кількості яких залежить безпосередньо наше здоров’я, зовнішній вигляд, самопочуття та настрій.

Готельний комплекс «Три Сини Та Донька» 4* дарує гостям можливості для смачного та збалансованого харчування. В ресторані готелю щоденно присутні декілька варіантів меню: ресторанне, дієтичне, вегетаріанське та пісне. Кожен гість готелю може обрати для себе найоптимальніший варіант харчування. Окрім основних страв, гостям надається широкий вибір випічки, кондитерських виробів та напоїв.

В готельному комплексі «Три Сини Та Донька» 4* функціонують два просторих зали ресторану, бар ресторану та лобі-бар. Сніданок, обід та вечеря здійснюються в основних залах ресторану, однак в будь-який зручний для Вас час Ви можете випити чашечку кави чи горнятко ароматного чаю в затишній атмосфері лобі-бару.

Кухари ресторану щоденно готують з любов’ю смачні та корисні страви, щоб гості нашого готелю могли насолоджуватись ними та отримувати при цьому користь для свого організму, збагачуючи його поживними речовинами.