(03225) 90 888 - Східниця / (067) 5681970 - офіс в Києві

вул. Зарічна, 3-б., смт. Східниця, Львівська обл

Новини

Діти на новому майданчику

Діти на новому майданчику

26 липня 2016

Завдяки підтримці приватних підприємців Східниці, спільно зі Східницькою селищною радою, по вулиці Шевченка збудовано новий дитячий майданчик. Ігровий майданчик- це зменшена модель світу, який відкривається для дітей. Саме там дитина вчиться дуже важливим і потрібним в житті речам: поступатися, ділитися і розуміти інших. Він має велике значення для повноцінного розвитку малюків. Як бачимо на фото, діти з радістю освоїли новий подарунок.

Велика вдячність всім, хто доклав зусиль для створення цього чудового майданчика для дітей

Святкування храмового свята у Східниці

Святкування храмового свята у Східниці

12 липня 2016

12 липня, у день звершення пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла східничани та гості курортної Східниці відсвяткували своє парафіяльне храмове свято.

Цей день, традиційно, розпочинається з божественної святкової літургії в греко-католицькому храмі святих апостолів Петра і Павла, що розташований в центральній частині селища на березі річки Східничанка. Мелодійний церковний передзвін гучно линув над ошатною Східницею і скликав людей до храму, якому виповнилося 114 років.

Східницьке літо

У Східниці традиційно на Зелені свята стартував фестиваль «Східницьке літо»

20 червня 2016

Східниця — зелена казка Карпат. Хто хоч раз гостював тут, той переконався у правдивості цих слів. Селище розташоване в мальовничому куточку Карпат, відоме своєю незабутньою природною красою, цілющою водою, особливою емоційною атмосферою.

Саме на Зелені свята, коли весна передає літу своє зелене вбрання, у Східниці стартує фестиваль «Східницьке літо», який вже став традиційним для східничан. Вже шість років поспіль відбувається це неповторне дійство просто неба серед магічної карпатської природи за участю талановитих східничан, провідних українських та іноземних виконавців, які демонструють свою майстерність, національний колорит свого краю, різнобарвність народного мистецтва та особливості фольклору.