Увага!!! Правила поселення з 01.11.2021 року >>>

(03225) 90 888 - Східниця / (067) 5681970 - офіс в Києві

вул. Зарічна, 3-б., смт. Східниця, Львівська обл

Про Комплекс

Вітаємо Вас в готельному комплексі «Три Сини Та Донька» 4*, що знаходиться в мальовничому куточку Карпат – курортному селищі Східниця. Готель зусібіч оточений живописними гірськими краєвидами та могутніми лісами, що входять до природного заповідника «Сколівські Бескиди». Зовсім поруч знаходяться і джерела лікувальних мінеральних вод, які дарують запас здоров’я та чудового самопочуття кожному гостю.

Готельний комплекс «Три Сини Та Донька» 4* відкрив свої двері для перших гостей у 2007 році. З часу відкриття готель розбудовувався та вдосконалювався, впевнено завойовуючи місце одного з найголовніших та найкращих відпочинково-оздоровчих закладів регіону.

Висококваліфікований персонал медичного центру «Владо», гостинність та комфортабельність закладу, унікальні джерела лікувальних вод та неймовірно багата гірська природа здатні перетворити звичний відпочинок у феєрію яскравих вражень, подарувати гармонію душі та тілу. А постійне вдосконалення готельного комплексу сприяє наявності великої кількості постійних гостів, які обожнюють це місце та повертаються до нас знову і знову.