Увага!!! Правила поселення з 01.11.2021 року >>>

(03225) 90 888 - Східниця / (067) 5681970 - офіс в Києві

вул. Зарічна, 3-б., смт. Східниця, Львівська обл

SPA-центр

Шановні гості
У звязу з масовими пошкодженнями критичної інфраструктури нашої країни (а саме її енергетичного сектора),державною владою було прийняте рішення щодо економного використання енергоресурсів нашої країни. У звязку з цим,керівництво нашого готелю, дотримуючись цих вказівок, залишає за собою право до деяких обмежень в надаванні послуг, наприклад скорочення кількості працюючих саун в спа центрі та зменшення температурного режиму в басейнах, відповідно до санітарних норм, які значно не вплинуть на ваш комфорт перебування в нашому готелі.
Просимо віднестись з розумінням до даних змін.
З повагою,керівництво ГК" Три сини та донька"

Готельний комплекс «Три Сини Та Донька» 4* пропонує своїм гостям всі можливості для чудового відпочинку. До послуг кожного гостя – просторий SPA-центр з басейнами та саунами, де можна щоденно відпочивати, отримуючи задоволення від плавання та різноманітних SPA-процедур.

В SPA-центрі готелю є два басейни: басейн (10м х 14м) із зустрічною хвилею та гідромасажем; басейн (3м х 6м) з гідромасажем; сауна (на дровах) з контрастною ванною та кріосауна( до -20С).

Відвідини SPA-центру, застосування оздоровчих SPA-процедур, масажів, спільно з вживанням лікувальних вод східницьких джерел та прогулянками прекрасною гірською природою дають неймовірні ефекти відпочинку та оздоровлення.

Графік роботи SPA-центр:

07:00-21:00

13:00-14:00 - санітарна година

Санітарний день - 17.11.22р