Увага!!! Правила поселення з 01.11.2021 року >>>

(03225) 90 888 - Східниця / (067) 5681970 - офіс в Києві

вул. Зарічна, 3-б., смт. Східниця, Львівська обл

Спорт і розваги

Спорт допомагає людям бути здоровими, сильними та бадьорими. Регулярні заняття спортом, активний спосіб життя додають людям не лише фізичного здоров’я, але й неабияк впливають на емоційний стан – забезпечуючи заряд позитивного настрою.

Готельний комплекс «Три Сини Та Донька» 4* подбав про те, що наші гості могли комфортно займатись спортом, тренуватись, грати в улюблені спортивні ігри. Для цього в готелі створені всі умови. Окрім зручного тренажерного залу, гості можуть користуватись відкритими спортивними майданчиками чи їздити на велосипедах зручними лісовими доріжками. Кожен може обрати для себе улюблене заняття, завдяки якому почуватиметься здоровішим та бадьорішим.

Окрім спортивних ігор чи занять в тренажерному залі, гості готельного комплексу мають змогу розважатись, граючи в більярд, боулінг чи будь-які інші цікаві заняття. Для любителів захоплюючих екстремальних відчуттів існує можливість роздивитись мальовничі простори Східниці з неба, - літаючи на повітряній кулі.

На території комплексу є можливості для відпочинку та розваг на будь-який смак. Тож кожен може вибрати для себе улюблені заняття та розваги, щоб відпочинок у Східниці запам’ятався Вам яскравими позитивними спогадами.