Клініко-біохімічна лабораторія

Швидка та якісна лабораторна діагностика – це ключ до встановлення правильного діагнозу та вчасного і ефективного його лікування.

Клініко-біохімічна лабораторія медичного центру «Владо» відзначається швидкістю та точністю проведених аналізів. Тут проводять всі необхідні клінічні обстеження, які сприяють точній постановці діагнозу.

Лабораторія використовує в своїй роботі передові технології, проводить дослідження з допомогою сучасних апаратів, що робить результати обстеження ще точнішими.

Якість виконання досліджень забезпечується:

 • високотехнологічним європейським обладнанням найновішого зразка;
 • якісними реагентами та витратними матеріалами від провідних виробників світу;
 • системою внутрішнього контролю якості, з використанням атестованих контрольних матеріалів;
 • високою кваліфікованістю персоналу.

Тут працюють кваліфіковані спеціалісти, завдяки ретельній роботі яких, результати аналізів наших пацієнтів є високоточними.

Медичний центр «Владо» використовує лише одноразовий посуд для лабораторних досліджень. Тут чітко налагоджений внутрішньолабораторний контроль якості, завжди проводиться ретельна підготовка до етапу дослідження. Вся інформація завжди вноситься в протоколи та зберігається в архіві медичного центру, що забезпечує достовірність отриманих результатів.

Перелік лабораторних досліджень:

 • біохімічне дослідження крові;
 • цитологічні дослідження;
 • паразитологічні дослідження;
 • діагностика інфекційних захворювань;
 • гормональна діагностика;
 • онкомаркери;
 • оцінка гемостазу (коагулограма);
 • імунологічні дослідження і аутоімунологія;
 • генетичні дослідження;
 • алергологічні дослідження.

В медичному центрі «Владо» можна провести такі дослідження:

Імунна система захищає організм від бактерій, вірусів і ракових клітин, розпізнаючи їх як чужорідні тіла і атакуючи їх; проте в певних випадках вона помилково сприймає за чужорідні тіла клітини власного організму. Даний механізм лежить в основі аутоімунних захворювань. Існує більше 80 різних типів аутоімунних хворіб.

Для визначення недуги і постановки точного діагнозу призначається аналіз крові на наявність особливих клітин. Маркерами даних патологій імунітету згідно з загальноприйнятими лабораторними нормами є ряд антитіл. Лікують аутоімунні захворювання за допомогою препаратів, які пригнічують активність імунної системи.

Алергія супроводжує людство з початку його існування, проявляючись у різних захворюваннях і патологічних симптомах, кількість яких із розвитком хімічної, фармацевтичної промисловості, медицини та цивілізації стрімко зростає.

Алергія — це прояв підвищеної чутливості імунної системи до окремих речовин, іншими словами – це незвичайна відповідь організму на звичайні для здорових людей подразники. У цьому винен збій у роботі імунної системи.Вона починає сприймати безпечні речовини як загрозу, і внаслідок цього організм видає специфічну реакцію.

Нажаль ми часом навіть не підозрюємо, що алергічну реакцію можуть викликати прості речі довкола нас. Навіть такі банальні симптоми, як головні болі, мігрені, які пов’язані з цвітінням квітів, дерев, погіршення зo ру, загалом погіршення самопочуття, порушення сну можуть бути проявами алергії.

Одним із методів діагностики алергічних станів є лабораторні дослідження. Вони дозволяють виявити як неспецифічні, так і специфічні чинники виникнення алергій.

Специфічну діагностику алергічних станів проводять методом «Імуноблоту». Для цього використовують панелі алергенів, до складу яких входить 20 алергенів. Дана методика дозволяє виявляти специфічні IgE до окремих алергенів.

Таким чином, вказана методика діагностики алергічних станів дозволяє у короткий термін на високому та сучасному рівні визначити специфічні IgE до низки алергенів що дає змогу точно виявити причину сенсибілізації.

Polycheck ® — технологія, яка дозволяє виконати кількісний аналіз специфічних імуноглобулінів до різних алергенів/антигенів за допомогою одного тесту. Це найсучасніший міжнародний стандарт для IgЕ в сироватці крові.

Polycheck-тест являє собою імуноферментне дослідження кількісного визначення специфічних Ig в сироватці крові: IgЕ для діагностики алергії; IgG та IgA для діагностики аутоімунних захворювань.

Ідентифікація включає визначення кожного окремого антигена і відповідно до калібрувальної кривої, кількісно вираховується концентрація кожного специфічного аутоімунного IgG або IgA.

Кожна тест-касета Polycheck ® містить певний набір антигенів і 5 ліній калібровки (тобто 5 рівнів контролю якості результатів).

Перелік алергопроб та аутоімунних панелей:

 • харчові панелі;
 • інгаляційні панелі;
 • аутоімунна-стандартна та аутоімунна-стандартна Х панель;
 • гепато-нефрологічна панель;
 • мʼязево-скелетна панель;
 • педіатричні панелі;
 • панель целіакія.

Безумовно, не викликає сумніву значення тисяч генів при виникненні та прогресуванні численних, так званих полігенних захворювань. На сьогодні стало технічно можливим ідентифікувати окремі гени чи ділянки ДНК, що відповідають за виникнення певних захворювань. Таким чином, пацієнт може отримати точну інформацію про підвищену ймовірність захворіти небезпечним, потенційно смертельним, або інвалідизуючим захворюванням задовго до виникнення його перших симптомів, а отже вчасно вжити заходи профілактики чи лікування.

Кожна людина може дізнатися про те, носієм яких мутованих (дефектних) генів вона є, може оцінити ризик певного спадкового захворювання.

Цей інноваційний метод дозволяє лікарям виявляти схильність до захворювань, діагностувати їх на ранніх стадіях та підвищити ефективність лікування за рахунок індивідуального підходу до пацієнтів, в тому числі, при призначенні тих чи інших лікарських засобів.

Важлива перевага генетичної діагностики перед іншими методами криється в тому, що її проводять лише раз за життя. Результати тестування не змінюються впродовж життя та не залежать від фізіологічних чинників.

Генетична діагностика дозволяє оцінити ймовірність виникнення та розвиток таких патологічних станів, як:

 • серцево-судинних захворювань;
 • метаболічних захворювань (цукровий діабет 2 типу, ожиріння та ін.);
 • онкологічних захворювань;
 • інших спадкових захворювань.

Також використовуються експрес-панелі “Генетичний ризик захворювань” для жінок, для чоловіків та “Генетичний паспорт” для дітей.

Генетичне тестування дозволяє виявити індивідуальну реакцію організму на деякі лікарські препарати. Ваш генетичний профіль визначає, чи буде препарат ефективним і чи відчуєте Ви на собі побічну дію препарату. Це дозволить лікарю призначити Вам оптимальне медикаментозне лікування.

За допомогою цієї діагностики, можливо визначити реакцію організму на фізичні вправи, підібрати оптимальну дієту з огляду на спосіб життя пацієнта, виявити реакцію організму на певні білки, вітаміни тощо. Усе це дозволить пацієнтам в досягненні оптимальної ваги тіла без значних зусиль та дасть можливість підтримувати її протягом всього життя.

Отже, сучасні досягнення генетики відкривають великі можливості для точної та достовірної діагностики і віртуально необмежений вибір засобів профілактики чи раннього лікування багатьох захворювань та їх ускладнень.


Ознайомтесь з цінами на послуги медичного центру “владо”