Дитячий ігровий центр

Графік роботи
9:00-20:30
перерва 13:30 - 15:30
Санітарний день - 19.06.2024

Немає нічого кращого, ніж сімейний відпочинок у готельному комплексі «Три Сини Та Донька» 5*. Тут можна знайти цікаві заняття не лише дорослим, але й найменшим гостям. Бо відпочинок має бути комфортним та цікавим для кожного члена сім’ї.

Для того, щоб зайняти юних гостей нашого готелю, ми створили маленьку країну дитинства, наповнену розвагами та особливою атмосферою затишку та піклування. Такою країною став Ігровий центр, розміри та наповнення якого здатні приємно вразити навіть найвибагливіших юних гостей.

Поки батьки відпочивають, відвідують лікувальні процедури чи займаються своїми справами, діти мають свій неповторний відпочинок: цікавий та розважальний. Вони проводять своє дозвілля під наглядом працівника дитячої кімнати. Молоді та привітні дитячі працівники займуть вашу дитину пізнавальними іграми, шоу-програмами, малюванням та іншими цікавими заняттями.

Щоденне дозвілля діток продумують з особливою увагою та турботою. Його наповнюють пізнавальними іграми та розвагами, що неодмінно сподобаються та повеселять Вашу дитину.

Окрім перебування в самій дитячій кімнаті, впродовж дня діти мають змогу переглянути цікавий мультфільм у кінотеатрі готелю чи повеселитись на відкритих атракціонах біля готелю.