Екскурсії

Дельфінарій «Оскар»

59-01.jpg

Запрошуємо відвідати незабутню виставу в єдиному на Західній Україні лікувально-оздоровчому комплексі з дельфінами «Оскар».

У дітей і дорослих є можливість поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати в басейні з дельфінами та зробити фотографію на пам’ять. Також на базі дельфінарію «Оскар» розташований центр Дельфінотерапії, який пропонує індивідуальні та унікальні заняття для дітей, дорослих і всієї родини.

Адреса: м.Трускавець, вул. Городище, 18

ІСТОРИЧНА КАЗКА

59-02.jpg

Торкаючись холодного каменю древніх споруд, поринаєш у глибину століть. Уява відтворює події минулого і створює середньовічні образи захисників і нападників. Пригадуються сюжети із фільмів, але усвідомлюєш і те, що це дійсно було саме тут. Хтось називає архітектурні шедеври „німими свідками історії”, але відвідавши їх хоч раз розумієш, що це не так. Історія оживає завдяки створеним тут музеям, мистецьким колекціям і фестивалям, численним таємницям і легендам, перетворюючись у справжню історичну казку.

Маршрут: Східниця – Дрогобич – Венецький перевал – Чинадієво – Мукачево – Ужгород – Східниця.

Відстань: 570км. Тривалість: 15 годин.

АРХІТЕКТУРНІ ПЕРЛИНИ

59-03.jpg

Свого часу замки відігравали значну роль в обороні краю. Вони пов’язані з різними родинами, людськими долями і легендами вони дарують нам відчуття романтики, малюють в уяві образи минулого. Більшість їх знаходиться на території заходу України. Частина їх пристосована під музей, але більшість залишається поза увагою туриста. У доповненні з архітектурою монастирів і церков, в оточенні мальовничої української природи ці острівці нашої культури раді зустрічі кожному уважному туристові.

Маршрут: Східниця – Дрогобич – Почаїв – озеро Св. Анни-Олесько – Східниця.

Протяжність 585км. Тривалість 15год.

СКЕЛІ ДОВБУША

59-04.jpg

Карпати – це перлина в скарбниці матінки природи. Розкішні картини незайманої природи, дзвінкі швидкоплинні патоки, які ніби вирвавшись з тіснин, розвиваються на рівні широкі плеса, задумані красуні смереки, цілюще, настояне на запашних травах та живиці повітря… Все це прекрасний карпатський край!

Маршрут: Східниця – Стрий – Моршин – Болехів – Скелі Довбуша – Східниця

Відстань :170км. Тривалість: 10год.

ШЕДЕВРИ ПРИКАРПАТТЯ

59-05.jpg

Незабутня природа, чисте повітря, цікаві історії й архітектурні шедеври – залишать Вам незабутні спогади. Зробіть крок назустріч історії, відпочиньте на лоні природи – і Ви відчуєте приплив неймовірної енергії й сили.

Маршрут: Східниця – Дрогобич – Моршин – Болехів – с.Гошів – Долина – с.Манява – Східниця

Тривалість: 10 годин

Відстань: 425 км.