Політ на повітряній кулі

Ви коли небудь мріяли піднятись в повітря та подивитись на світ з висоти пташиного польоту? Запрошуємо Вас приєднатись до команди повітроплавців та втілити свою мрію, взявши участь у неповторній повітряній подорожі.

Лише в Східниці Ви зможете піднятись повітряною кулею на висоту в кілька кілометрів та насолодитись неповторними краєвидами Карпат. Адже це – єдине місце в Україні, де практикують польоти на повітряних кулях в горах.

Зарядіться незабутніми емоціями від польоту, відчуйте всю романтику, подорожуючи повітряними просторами курортної Східниці.

Політ на повітряній кулі триває близько 3-4 годин. Він включає в себе:

  • знайомство з командою;
  • виїзд на місце старту аеростата;
  • постановку аеростата(при бажанні можна взяти участь у постановці);
  • сам політ (тривалість – близько 1 години);
  • посадку;
  • урочисту посвяту в повітроплавці (з шампанським).

Для здійснення польоту необхідні певні умови: сприятлива погода (вітер не більше 5м/с. і відсутність опадів). Польоти проводяться вранці (через 2-3години після сходу сонця) та ввечері (за 2-3години до заходу сонця). Для участі в польоті потрібно вдягнути зручний та теплий (по погоді) одяг.

Повітряна куля здатна піднятися на висоту до 5 км без додаткового обладнання. Але частіше польоти здійснюють на висоті до 1 км.

Перед стартом, під час самого польоту та безпосередньо перед посадкою пілот проводить інструктаж.

Після посадки, на Вас чекатиме стародавня традиція – посвята у повітроплавці, під час якої Вас нагородять дворянським титулом та подарують землі над якими Ви пролетіли.

Під час польоту можна використовувати фото- та відеотехніку.

 

Детальніша інформація та замовлення послуги за телефонами: +38 032 484 8038, +38 067 567 6822