Східниця. Все про Східницю, новини, фото, ціни, карта, джерела

Сучасна людина часто шукає відпочинок за межами шумних міст. Саме такий відпочинок можна знайти на мальовничій Львівщині. Як тільки не називають цю красу… – і курортною перлиною Карпат, і «Українською Швейцарією», і раєм на Землі, проте, все це поєднується однією фразою: «Курорт Східниця». Згідно історичних даних вже з 1976 р. – це бальнеологічний (лікувальний) курорт Східниця імені О.Стоцького (2005 р.). Місце розташування – Львівська область. Населення міста – 2.5 тис. чол. Площа курорту – 735 га.

В Східниці є все, що потрібно для оздоровлення, лікування та підтримки тонусу. Стрімко розвивається й приватний туристичний сектор. Сьогодні гості курорту Східниця можуть обирати між фешенебельними віллами з прекрасним видом на ліс та комфортабельними готелями, оздоровчими санаторіями з сучасним обладнанням для лікувальних процедур та котеджами. Забронювати готель або віллу в Східниці можна заздалегідь, що не тільки зручно, але й допомагає заощадити.

КАРТА СХІДНИЦІ.

Детальну карту Східниці варто обов’язково подивитися перед виїздом. Тут Ви знайдете корисні позначення не тільки щодо напрямку руху, а й саму будову курорту Східниця з вулицями. Детальніше також можна розглянути карту мінеральних джерел Східниці.Беззаперечною перевагою курорту Східниця є ії мінеральні природні джерела, які допомагають в лікуванні захворювань нирок і сечовивідних шляхів, хвороб органів травлення та обміну речовин.

ЦІНИ В СХІДНИЦІ.

Ціни на путівки курорту Східниця залежать як від сезону відпочинку (літо і Новий Рік – завжди високий сезон), так і від конкретного закладу та набору послуг. Класичні санаторії пропонують комплексні путівки з набором базових безкоштовних лікувальних процедур, а в нових SPA-готелях зазвичай пропонують проживання з дієтичним харчуванням, консультаціями лікарів та користування бюветом мінеральних вод і басейном. Звичайно ж, варто звертати увагу на ціни в Східниці та на кількість зірок в готелі, який обираєте, адже завжди пам’ятайте, що відпочинок в готелі – це якісне обслуговування.

ПОГОДА В СХІДНИЦІ.

Східниця розташована на схилах Карпатських гір на висоті 600 метрів над рівнем моря, що є важливим фактором, який впливає на формування клімату та погоди цієї місцевості. Східницьку ущелину оточують вершини висотою до 823 метрів, а г. Локоть (998 м.) та г. Цюхів Верхній (939 м.) є найвищими вершинами регіону. Ще одним фактором, який формує погоду в Східниці, є також її розташуванняі в долині гірської річки Східнічанки. Зима на курорті Східниці м’яка, з частими відлигами; літо – тепле, з чергуванням ясної та похмурої погоди. Середня температура січня -3,4 ° C, липня +19 ° C.

Свіжі новини Східниці та регіону – це Ваша гарантія на достовірну інформацію, яка зможе допомогти Вам в орієнтуванні на місцевості Карпатського регіону. Цю інформацію можна отримати на нашому сайті, де Ви постійно можете слідкувати на новинами Східниці.

ФОТО СХІДНИЦІ.

Також, пропонуємо Вам переглянути фото Східниці, які допоможуть поринути в атмосферу гармонії людини та природи та нагадають про ідеальний відпочинок.