(03225) 90 888 - Східниця

вул. І. Котляревського 109, смт. Східниця, Львівська обл

Харчування

«Ми – те, що ми їмо» - казав колись давньогрецький цілитель Гіппократ. Тож їжа, яку ми вживаємо, має бути не лише смачною, але й корисною, а харчування – максимально збалансованим. Адже від нього залежить стан нашого здоров’я та зовнішній вигляд шкіри і волосся.

Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 5* пропонує гостям смачну та багату кухню своїх ресторанів. Тут втілений ідеальний баланс смаку та якості, завдяки чому Ваш організм щоденно отримуватиме повноцінний заряд енергії для відпочинку та гарного настрою.

Широка шведська лінія меню дає можливість обрати для себе ту їжу, яку Ви полюбляєте, а майстерність наших кухарів помножена на любов, з якою вони готують, робить її ще кориснішою для Вас.

Ви зможете обрати для себе найоптимальніше місце для харчування. Ресторан «Лазурит» здивує Вас великим вибором смачних страв. А завдяки настінному панно з моху та живих рослин, створеному італійськими флористами, та високому скляному купольному даху, Ви відчуєте себе наче під відкритим небом серед прекрасної карпатської природи.

Дієт-ресторан дасть можливість повноцінно харчуватись тим гостям, які з певних причин, змушені вживати виключно дієтичну їжу. Кухари ресторану з радістю готуватимуть для Вас корисну їжу і доведуть, що дієтичне меню також може бути смачним.

Окрім ресторанів до Ваших послуг лоббі- та фіто-бари. На території є затишні альтанки з мангалами, тож Ви зможете чудово проводити час, влаштовувати пікніки та насолоджуватись мальовничою природою Східниці.