(03225) 90 888 - Східниця

вул. І. Котляревського 109, смт. Східниця, Львівська обл

Консультативно-діагностичний відділ

Точна та своєчасна діагностика є половиною лікування. Тому, перш ніж починати лікування, важливо провести повноцінне обстеження пацієнта. Розуміючи це, медичний центр «Владо» велику ставку зробив саме на консультативно-діагностичний відділ, поєднавши в ньому професіоналізм працівників та сучасне діагностичне обладнання.

В медичному центрі «Владо» можна пройти все необхідне обстеження та дізнатись точний діагноз.

Головними профілями курорту Східниця є:

  • урологічний;
  • гастроентерологічний;
  • імунологічний;
  • дерматологічний;
  • андрологічний;
  • порушення обміну речовин;
  • захворювання серцево – судинної системи;
  • захворювання опорно – рухового апарату;
  • захворювання ендокринної системи.

В медичному центрі «Владо» вміло діагностують практично всі види захворювань, що дає можливість будувати згодом правильне та ефективне лікування.

В медичному центрі «Владо» можна отримати консультації таких лікарів:

Терапевт

Терапевт — проводить загальне клініко-діагностичне консультування, призначає режим прийому мінеральних вод, також комплекс лікувально-оздоровчих процедур.

Ортопед-травматолог

Ортопед-травматолог — діагностує та визначає травми та хвороби, спричинені цими пошкодженнями. Також лікар розробляє засоби лікування й профілактики травм. Призначає лікування кісткових тканин, зв’язок та суглобів.

Рефлексотерапевт

Рефлексотерапевт — спеціалізується на немедикаментозній дії на рефлексогенні точки поверхні тіла з метою покращення роботи внутрішніх органів. Застосовує діагностичні і лікувальні прийоми, які базуються на взаємозв’язку біологічно активних точок з відповідними органами і системами людського організму.

Уролог

Уролог — здійснює діагностику, лікування та профілактику захворювань органів сечостатевої системи: нирок, сечовивідних шляхів, сечового міхура, захворювань статевих органів у чоловіків.

Андролог

Андролог — займається лікуванням порушень чоловічої статевої і репродуктивної сфери. Проводить діагностику і корекцію різних порушень функцій чоловічих статевих органів.

Дієтолог

Дієтолог — проводить обстеження організму, діагностує роботу внутрішніх органів, аналізує харчування та, як наслідок, - зовнішній вигляд пацієнта. Лікар складає індивідуальну систему харчування в залежності від потреб організму та визначає допустимі фізичні навантаження.

Ендокринолог

Ендокринолог — спеціалізується в області гормональних дисфункцій, порушеннях роботи ендокринних залоз. Проводить діагностику та лікування захворювань залоз внутрішньої та змішаної секреції (щитовидна залоза, наднирки, підшлункова залоза та ін.).

Оториноларинголог (ЛОР-лікар)

Оториноларинголог (ЛОР-лікар) — займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, носа та горла. Крім цього він спеціалізується на лікуванні розладів рухової та координаційної діяльності, тобто проблемах повʼязаних з вестибулярним апаратом.

Невропатолог

Невропатолог — проводить діагностику та лікування захворювань нервової системи, головного і спинного мозку, а також периферичних нервів. До невролога звертаються при невралгіях, порушеннях чутливості, слуху та зору, остеохондрозі та інших захворюваннях нервової системи.

Кардіолог

Кардіолог — займається діагностикою, лікуванням, а також профілактикою захворювань серцево-судинної системи. З віком практично у кожного розвиваються серцево-судинні захворювання, тому фахівець проводить якісну діагностику порушень, на ранніх стадіях виявляє ризик виникнення ішемічної хвороби серця, серцеву недостатність, встановлює причини підвищення артеріального тиску і перебоїв серцевого ритму.

Гінеколог

Гінеколог — проводить профілактичні огляди, діагностує та запобігає виникненню захворювання жіночої статевої сфери, а при їх наявності — призначає лікування з позбавлення від цих хворіб.

Проктолог

Проктолог — проводить діагностику і лікування патологій нижніх відділів кишечника. Основні напрямки — це захворювання ректальної і параректальної області, вроджені вади розвитку прямої кишки і ануса, доброякісні утворення, геморой.

Лікар УЗД

Лікар УЗД — діагност, який у своїй роботі використовує ультразвукове обладнання. Можливості апаратури дозволяють лікареві абсолютно безболісно, безпечно і швидко виявити патологічні зміни в організмі пацієнта.

Косметолог

Косметолог — проводить діагностику проблем шкіри, підбирає індивідуальні засоби догляду чи лікування, призначає та проводить процедури. Спеціаліст виявляє та усуває естетичні проблеми зовнішності людини.

Графік роботи медичного центру:

Щоденно 09:00-21:00.