(03225) 90 888 - Східниця

вул. І. Котляревського 109, смт. Східниця, Львівська обл

«Постковідна реабілітація»

У нашому закладі ви можете зміцнити імунітет та відновити сили. Це вкрай актуально саме зараз, під час епідемії Covid-19, а особливо - на фоні так званого “постковідного” синдрому.

Цей синдром є маловивченим, але вже точно вважається третьою стадією розвитку хвороби. Симптоми та перебіг самої недуги різняться у кожного пацієнта. Дехто не відчуває жодного дискомфорту на цій стадії захворювання, тоді  як інші - можуть мати різноманітні скарги та розлади. Насамперед, це відчуття втоми, слабкість, розлади сну або пам'яті, втрата  апетиту, біль в суглобах, невралгія, кардіалгія, розлади кишківника і т.п.

Консультація лікаря допоможе розібратися з виникшими питаннями й проблемами, правильно організувати час, подальшу реабілітацію та відпочинок. В разі необхідності - пройти  дообстеження і обрати необхідні лікувальні процедури для кожного пацієнта.

Але, незалежно від виниклих питань, майже кожному будуть корисні:

  • спелеотерапія (це немедикаментозна методика лікування, яка "працює" на основі особливого, унікального мікроклімату печер з метою реабілітації  та профілактики  захворювань дихальної системи та зміцнення імунітету).

  • магнітотерапія (це лікувальний вплив на певні ділянки організму людини, як локально, так і в магнітотурботроні.  Основна мета цього напряму фізіотерапії - боротьба з болем і, як результат, покращення загального стану організму).

  • водні  процедури (це різноманітні способи зовнішнього застосування вод із лікувальною та профілактичною метою, загальними властивостями яких є температурний, механічний та хімічний впливи, і як наслідок - відновлення м'язового та судинного тонусу).

Прийом  наших  мінеральних  вод стабілізує роботу шлунково-кишкового тракту, регулює кислотність, знижує рівень холестерину і цукру в крові, сприяє очищенню організму від токсинів і шлаків та підвищує загальний тонус організму. Для посилення дії мінеральних вод курс вживання радять поєднувати з водними і фізіотерапевтичними процедурами.

Також до ваших послуг фахівці нашого закладу: терапевт, педіатр, уролог, ендокринолог, дієтолог, невропатолог, які  підберуть правильне лікування, методи реабілітації або індивідуальні програми, як для дорослих, так і для дітей. 

А прогулянки  осіннім  лісом  та  мальовничі  краєвиди обов'язково наповнять вас енергією та допоможуть насолоджуватися відпочинком протягом всього часу перебування у нашому закладі.

Графік роботи медичного центру:

Щоденно 09:00-21:00.