(03225) 90 888 - Східниця

вул. І. Котляревського 109, смт. Східниця, Львівська обл

Про Комплекс

Вітаємо Вас в готельному комплексі «Три Сини та Донька» 5*

В Карпатах, поміж гірськими схилами, мальовничо розкинулось курортне селище Східниця. Воно містить унікальне поєднання неймовірно красивої гірської природи, кришталево чистого повітря та цілющих мінеральних джерел.

Саме тут, поміж величними лісами, де найкраще відчувається неповторність та сила карпатської природи, знаходиться готельний комплекс «Три Сини та Донька 5*». Він гостинно запрошує до себе всіх, хто бажає відпочити від шуму та метушні міста та зарядитись чистою енергією гірської природи.

«Три Сини та Донька 5*» став вдосконаленим продовженням свого попередника, готелю «Три Сини та Донька 4*», та ввійшов до мережі готельних закладів, впевнено демонструючи гостям свою вишуканість та неповторність.

В «Три Сини та Донька 5*» Ви знайдете все необхідне для повноцінного відпочинку, лікування та розваг. До Ваших послуг просторі готельні номери, кожен з яких забезпечує комфорт та випромінює затишну атмосферу закладу.

Комфортні номери, професійне та якісне лікування, відмінний сервіс, незліченна кількість послуг, які можна отримати тут, дадуть Вам можливість сповна насолодитись відпочинком в готелі «Три Сини та Донька» 5*. А мальовнича гірська природа, разом з лікувальними джерельними водами, чудово сприятиме Вашому оздоровленню.

  • З метою забезпечення комфорту та безпеки наших гостей, ми повідомляємо, що відтепер відвідування готелю для непроживаючих осіб буде заборонено. Ця нова політика введена відповідно до наших зобов'язань перед нашими постійними гостями та відповідає найвищим стандартам безпеки та конфіденційності. Ми віримо, що це забезпечить більшу приватність і спокій для всіх наших гостей, які обрали наш готель як своє тимчасове житло. Якщо у вас виникли якісь питання або потреба в роз'ясненнях, будь ласка, звертайтеся до нашої адміністрації, і ми з радістю вам допоможемо. Дякуємо за розуміння та відданість нашому готелю. Ми продовжуємо працювати над поліпшенням нашого сервісу та забезпеченням насиченого досвіду перебування для наших гостей. З повагою, Адміністрація готелю