(03225) 90 888 - Східниця

вул. І. Котляревського 109, смт. Східниця, Львівська обл

SPA-центр

Кожен з нас прагне бути красивим. Та в погоні за зовнішньою ідеальністю, ми часто забуваємо про основу всього, - здоров’я. Адже саме на ньому базується наш зовнішній вигляд та самопочуття.

В «Три Сини та Донька» 5* Ви зможете гармонійно поєднати це, зміцнивши своє здоров’я та вдало підкресливши вроду. Завітайте до SPA-центру, розслабтесь у вмілих руках масажистів та відвідайте професійних косметологів,- і Ви відчуєте повноцінні результати догляду за Вашим організмом.

Комплексні процедури, бані та SPA-послуги допоможуть Вам сяяти здоров’ям та енергією. А вмілі руки косметологів вдало підкреслять Вашу красу та неповторність і забезпечать повноцінний догляд вашому обличчю та тілу.

Дбайте про здоров’я та красу свого тіла в готелі «Три Сини та Донька» 5* та відчуйте на собі позитивні результати. Ми допоможемо Вам завжди почувати себе здоровими, бадьорими та красивими.

До послуг гостей у SPA-центрі:

  • басейн із зустрічною хвилею, два малих басейни, глибиною 0,40 м та 0,80 м (залежно від призначення басейну), джакузі, контрастний басейн.
  • різновиди саун (лазень): римська парна, руська баня, фінська сауна з соляною вставкою, фіто сауна (арома), дріжджова сауна, краксен (сінна сауна), душ вражень, інфрачервона сауна, турецький хамам.

Графік роботи SPA-центру:

Щоденно 09.00-13.30, 15.30-22.30

САНІТАРНИЙ ДЕНЬ - 28.09.23 р