(03225) 90 888 - Східниця

вул. І. Котляревського 109, смт. Східниця, Львівська обл

Спорт і розваги

В готелі «Три Сини та Донька» 5* є всі можливості для цікавого та корисного проведення часу. Під час відпочинку, Ви зможете повноцінно заповнити своє дозвілля улюбленими заняттями, або ж спробувати щось кардинально нове. Заняття спортом і активний відпочинок, інтелектуальні та пізнавальні екскурсії або ж просто безтурботні розваги – обирайте те, що до душі саме Вам.

Спорт – це чудовий спосіб оздоровлення, зміцнення та вдосконалення організму. А якщо спортивні заняття поєднати з відпочинком серед кришталево чистого повітря та мальовничої гірської природи, то користь від нього буде в рази більша.

Готельний комплекс «Три Сини та Донька» 5* допоможе Вам займатись спортом, відпочиваючи. Тут Ви знайдете все необхідне для щоденних спортивних занять, як в самому готелі, так і біля нього, під відкритим небом курорту.

Для любителів культурної відпочинкової програми, завжди проводяться цікаві екскурсійні тури регіоном, які допоможуть Вам вивчити місцевість, дізнатись цікаві факти з її історії та відвідати пам’ятні місця.

Розважитись та цікаво провести вечір можна в нічному клубі готелю, або ж просто зіграти в більярд чи боулінг.

Розваги в готелі чекатимуть не лише на дорослих. Діти матимуть змогу грати та розважатись в дитячій кімнаті, займатись спортом та брати участь в розважальній дитячій програмі, складеній адміністрацією готелю спеціально для них.