(03225) 90 888 - Східниця

вул. І. Котляревського 109, смт. Східниця, Львівська обл

Відгуки


Этот раздел создан для возможности Вам отправить отзывы и предложения по вопросам, которые касаются работы комплекса. Мы с благодарностью их принимаем и немедленно реагируем на все критические замечания.


Катерина Мащук

Це був найкращий відпочинок у моєму житті!!!

Так знову хочеться туди попасти))

Сама звичайна родина, двоє маленьких вередливих дітей і о чудо!!! Всього За 5 днів усім, в т. Ч мамі)) вдалося набраться сил та енергії на цілий рік!

Багато знайомих доказують, що Турція, Єгипет, що може бути краще.... Важко їм щось доказати, але те, що діткам не треба було перенести переліт, акліматизацію, звикати до непонятної їжі - це уже вагомий аргумент....

Я горжусь тим, що в Україні є готелі такого рівня і впевнено Рекомендую цей готель для справжнього оздоровлення та відпочинку, в "Три сини та Донька 5" дійсно все на висоті))

12.04.2019

Олександра

По-перше, дуже хочеться сказати Дякую за якість обслуговування. Завдяки привітному, доброму ставленню персоналу відчувається ніби любов цього готелю! Дуже сподобалося проводити час саме в цьому місці, все дуже чисто й охайно. Ви все робите саме для людей. Бажаю Вам розвиватися й ставати тільки кращими й кращими, хоча й зараз маєте дуже високий рівень. Хочеться приїхати до Вас ще!

02.02.2019

С любовью Днепропетровчанки Тетянка та Іринка. к. 1513Днепропетровск

Дорогой отель "Три сына и дочка"! Спасибо за все. Спасибо за ту теплоту и заботу, любовь и радость, спасибо за внимание, дружелюбность, спасибо за все то, что происходило с нами за эту недельку. Спасибо девочкам на рецепшине, спасибо милым и отзывчевым официантам, парнишкам в бассейне, спасибо администраторам отеля. Спасибо всем тем, кто вложил маленькую частицу себя в это прекрасное месте. Мы побывали во многих отелях Сходницы. Но это Лучший! Каждый день приносил только радость и счастье. Мы обязательно приедем еще !!! Это была лучшая неделя, лучший отель, лучшое место и лучший "Три Сини та Донька".

15.01.2019

Рымашевская Т. И.

Огромное спасибо дружному, внимательному, организованному коллективу отеля - сотрудникам администрации, рецепции, ресторана, бассейна, медцентра, обслуживающего персонала, за правильно организованный , уютный по-домашнему, здоровый отдых, который Вы подарили мне. Молодцы !!! Так держать !!! Спасибо, что Вы есть !!!

18.12.2018.

Людмила и ВиталийДнепропетровск

Отдыхали у вас в октябре 2014 г. Великолепный отель, соответствует 5 звездам. Прекрасный обслуживающий персонал. Условия для отдыха прекрасные! Понравилось Харчування. Всем своим знакомым рекомендуем ехать отдыхать в ваш комплекс. Планируем приехать в сентябре этого года. До встречи. Семья из Днепропетровска.

12.15.2018

Дякую за ваш відгук! Будемо дуже раді бачити Вас в нашому готелі знову!

Девушки из ДнепропетровскаДнепропетровск

Большие спасибо за прекрасный отдых, море положительных эмоций! Вы старались делать наш отдых максимально комфортным и у Вас все удалось на 100%! Большие спасибо работникам кухни за очень вкусные блюда !!! К Вам хочется возвращаться вновь и вновь !!! Мы Вас любим, Вы классные! P. S. Особая благодарность от Дианочки (4 годика)

01.11.2018

Ворон Олена

Вот снова вернулись с любимого отеля, нет лучшего места в Украине, чем здесь. Отдыхаем уже 4-й год и все 4 года сервис на уровне, персонал дружелюбный и очень отзывчивый.Спасибо Вам за то то есть такое место.

19.10.2018

Лідія

Щиро, дякуємо!!! Тільки приїхали на територію готелю відразу відчули турботу і ввічливість і так на протязі всього проживання. Всі на своєму місці приємні і привітні.Висока якість лікування і харчування, І це все у нас дома, у нашій Україні, наче десь у Альпах . Раніше іздали у Трускавець, а тепер тільки до вас. Дуже хочеться побачити третій корпус. До зустрічі у вересні.

02.10.2018

Л. Рождєственська, Н. Хоменко, В. Хоменко м. Звенигородка Черкаська обл.

Вдячні за радужний прийом, гостинність, привітність. Дай Бог Вам всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, удачі та успіхів у всіх починаннях! Дякуємо за чудовий, привітний персонал. Хай все, що забажаєте, збувається. Мирного неба над нашою ненькою Україною, миру в Ваших сім’ях, в Ваших домівках і на нашій землі. Наснаги Вам, здоров’я, щастя! А родині Валентина Миколайовича ми бажаємо щастя, миру, любові, процвітання!

18.09.2018

В. Камінський Заслужений лікар України

Дякую людині яка не пошкодувала коштів для створення умов для відпочинку і лікування. Це чудовий приклад того, як потрібно не на словах,а на ділі дбати про здоров'я українців,не декларувати а будувати Європу в Україні. Низький уклін всьому без виключення персоналу який бездоганно виконує свої обов'язки.

12.09.2018

Хіміч Тетяна і Захарюгіна Тетяна

Ми, Хіміч Тетяна і Захарюгіна Тетяна, висловлюємо щиру подяку всій команді готелю “Три Сини та Донька” за професіоналізм, ввічливість , бажання допомогти у вирішенні всіх питань, доброзичливість на всіх рівнях — готельному, ресторанному та лікувальному (кімната 2222). Дякуємо, готові відвідувати Вас знову, радити друзям і знайомим.

08.08.2018