Східниця долучилась до відзначення Міжнародного дня української Вишиванки. Активними учасниками святкування цього особливого українського свята стали готельні комплекси «Три Сини та Донька».

Сьогодні День вишиванки є міжнародним святом. Його відзначають українці в усьому світі, традиційно в третій четвер травня. Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк, яка запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

У готельно-курортних комплексах «Три Сини та Донька» День Вишиванки 2018 пройшов яскраво та незабутньо. Головним дрес-кодом співробітників готелів у цей день було вишиване вбрання. До відзначення свята активно долучились і наші гості, які також одягнулись у вишиванки та вшанували символ нашої нації – чудову та неповторну Українську Вишиванку.